Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki móndan egy jó beállítás...

Valaki móndan egy jó beállítást hogy ne laggol-jon (Minecraft opti fine mód) ?

Figyelt kérdés
Bocsi a helyes írás ért

2022. júl. 23. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Jobb gépet kell venni.
2022. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Grafikát minimumra, minél kevesebb mint jelenítsen meg (felhőket, effekteket ki leher dobni), minél kevesebb chunkot töltsön be. Ha ezek sem segítenek érdemben akkor jöhet az első válaszoló ötlete.
2022. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a minecraftnál (alap grafikán), nem is a videókártyát tartja szükségesnek, hanem a RAM-ot. Én 8 GB-ról bővítettem 16-ra, abból 12-t adtam neki a Minecraftnak, és soha nem akadt meg, csak néha-néha nagyon minimálisan, 20+ látótávolságot is meg lehet engedni neki.

[Tapasztalat]

2022. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 6GB rammal játszok, látótávolság az 12-n van (megszoktam), felhők ki (csak mert zavartak néha) és dinamikus fény is aktív, általában felugrik a "ram figyelmeztető" (mivel nem csak Minecraft megy), okéra katt és folyt köv, emellett igazából az se mindegy milyen verzión játszik az illető - az én részem amit elmondtam, az 1.16.4-1.16.5re vonatkozik


Emellett: nekem régen laggolt a Minecraft, nem értettem, mi baja, blockot kiütöttem, majd visszaspawnolt és másodpercekkel később dobta az itemet, aztán levettem a látótávolságot és azonnal jobb lett

2022. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Újabb verzióknál kaptak észbe, hogy egy kicsit jobban kéne optimalizálni és helyre tenni a játékot, hogy az ilyen idegesítő bugokat mellőzzék.

1.19-ben van már 3 féle chunk-építő metódus is beépítve

2022. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a új gép terv sikerel járt
2022. aug. 14. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
a új gép?
2022. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!