Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tetszik ennyire a days...

Miért tetszik ennyire a days gone?

Figyelt kérdés
Már vagy 10x végig játszottam csupaszra pucolok mindent és nem unom meg mindig előlről kezdem. Sok játékkal játszottam már de egyik sem volt ilyen hatással rám és nem értem miért

2022. júl. 23. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sok olyan játékom van, ami ugyan nem az én kedvenc műfajom, de annyira jó vagyok benne, hogy csak a sikerélményért képes vagyok játszani vele. Emlékszem, a Days Gone-ban van az a küldetés, mikor a Napalm Molotovot találja fel a doki, és ki kell próbálni egy hordán, ott vagy harmincszor ugrottam neki, azt mondtam, ezt nem lehet megcsinálni, túl sokan vannak, mindig elfogy a staminám, és agyonvernek, stb. Aztán a második végigjátszásnál már egy karcolás nélkül nyomtam le az összes hordát, játszottam velük, mint macska az egérrel.

De amúgy az egész játék borzasztó jól van kitalálva, megtervezve az összes játékmechanika, a világ, stb. Nálam messze a Sony agyonistenített játékai (Last of Us, God of War, Spider-Man) fölött áll, óriási szégyen, hogy pont ennek nem készül folytatása.

2022. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az irásodat örülök hogy más is úgy tekint erre a játékra mint én. Igazad van az egész világ jól van megcsinálva, a vizeknél van kicsi hiány éreztem de mégis az egész légkör fantasztikus. És egyetlen játéknál se éreztem azt mint itt amikor a horda a nyakamban lohol
2022. júl. 23. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
amiért én 3000 órát tettem a red dead online -ba
2022. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiért én megvettem az f1 2011 től a 22 ig mindet és körözgetek 😅
2022. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Emlékszem én még 2019 májusában vettem meg a lemezes változatot, azután hogy megírtam az írásbeli érettségiket, és azzal játszottam ahelyett, hogy készület volna a szóbelikre. Imádtam. Akkor még valami 20000 Ft környékén lehetett kapni. Na ez egy olyan játék, ami megéri azt a pénzt.
2022. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös én a FEAR 2 vel voltam kb így, csak az 2010-ben volt :D
2022. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szialajos123 válasza:
Mert jó játék.
2023. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!