Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ELEX 2 ,kinek hogy tetszik ?

ELEX 2 ,kinek hogy tetszik ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első akkora csalódás volt, hogy ennek már esélyt sem adok.
2022. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezert lehet jobb a folytatas
2022. márc. 1. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindent a maga idejében kell nézni, Elex hozta a tipikus Gothic 2 szintet, csak más kérdés hogy az akkorra már kicsit idejét múlt volt. Én sokat nem várok tőle, ha megjelenik először megnézem mi róla a vélemény, nézek videót és ha tetszik megveszem, semmit nem vesztek vele ha 1-2 héttel vagy hónappal később játszom vele.
2022. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Eleg nagy Gothic - Risen FAN -nak tartom magam. Ahogy az Elex 1 kijott a kiadotol, utaltam, gyuloltem, kiabaltam vele,hogy mennyire rosszulv an ossszerakva,mert az elejen folyamat a legkisebb tacsko is megcsukott. Na aztan fejlodes keresztbe-hosszaba es valami tortenet is kialakult vegul. A vege tipikusan ugy van lezarva,h lesz folytatas. Es megjelent vegul a 2. resz. A 4 fejezetbol most tartok a 3. fejezetnel. Kicsit ugy erzem,hogy megint tul lett bonyolitva, lova leettunk teve megint a jatek soran. De jatszhato,vannak benne jo pillanatok,meg visszatekintesek az elozo reszre. Az 1-2 bol a gyujtoi verziot vettem meg. Nem banom egy percig se.

Az igazat megvallva a Gothic Remake erdekel most nagyon,remelem megjelenik 2023ba es nem tolodik el.

2023. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!