Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen drága még mindig...

Miért ilyen drága még mindig akciókor is a Sekiro steamen?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 éves lesz a játék egy fél év múlva, de 30 euro alatt sose volt.


Ehhez képest a Dark Soulsok sokkal olcsóbbak voltak már sok évvel ezelőtt is.



2022. júl. 24. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Steam csak egy felület, a kiadó dönt az akciók idejéről és mértékéről. Egyes kiadók pedig nem igazítják az elavuláshoz az árakat, és ezt van ami indokolja (pl. kiemelt és hosszan tartó hype mint a GTA V esetében - jelenleg is 98 ezren játszanak csak Steamből), van ami nem (a 15+ éves CoD2 is még mindig 20 eurós alapáron megy, mert az Activision nem enged belőle - jelenleg 110 játékos használja).


A statisztika alapján a Sekiro-nak 3 éve megvan a napi fix 7-8 ezer játékosa, és nem esik ez a népszerűsége. Árat csökkenteni akkor szoktak, ha az érdeklődés leesik, és megpróbálják elérni azokat az embereket akik az addigi árat nem voltak hajlandóak megfizetni.

[link]

2022. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos" úgy van ahogy első válaszoló mondta. Én is megvenném Sekiro-t de nem fogok ennyit kiadni érte. Majd ha legalább 75-80% akció lesz mint Code Vein-en akkor bezsebelem.
2022. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Mivel a fejlesztők úgy vélik, hogy ennyit ér a játékuk.
2022. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak az a fura, hogy szerintem azért a Dark Soulsok néoszerűsége se csökkent, mégis elég hamar elég komoly akciókat toltak rájuk.
2022. júl. 24. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!