Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve ennek a sellős...

Mi a neve ennek a sellős játéknak?

Figyelt kérdés
Régen kiskoromban (2010 körül kb) számítógépen játszóttam sellős játékkal. Sokra nem emlékszem, csak annyira hogy nagyon gagyi volt, volt benne egy különbség keresős játék, meg talán énekeltek is benne? A főszereplő sellő nem is igazán mozgott, mindig csak jobbra balra mozgott az uszonya ha a képernyőn volt. És volt benne egy ronda boszorkány, hasonló mint A kis hableányban Ursula. Nem jut eszembe a neve, ha vki tudja kérlek segíts mert megőrülök

2022. júl. 25. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen nézetű volt?

A keresgélős játék miből állt?

2022. júl. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy rémlik az egész játék csak minigamekből állt, tehát amikor elindult akkor ott volt a képernyőn a főszereplő csajszi és oldalt ki lehetett választani hogy mivel akarsz játszani.


Volt kettő kép ami majdnem ugyanolyan volt, csak pl másmilyen volt a háttérben a rák színe, a lány hajszíne volt más, másmilyen volt a nyaklánca stb

2022. júl. 26. 13:31
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Ez amit leírtál tipikusan az Aidem Media játékokra jellemző, szinte biztosra veszem, hogy egy ilyenről lesz szó, tuti volt valami kis hableányos. A 2000-es években 1000 forintokért árulták őket... nem is tudom hol.

Most beírtam keresőbe, dobott egy ilyet hogy "Mala Syrenka", nem ez lesz az?

2022. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úristen igen! Már teljesen feladtam hogy valaha kiderül mi is volt ez, nagyon köszi!!!
2022. aug. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!