Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez egy bug vagy valamit...

Ez egy bug vagy valamit máshogy kell csinálnom? (Howrse) Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval ugye amikor regisztrálni akarom a lovamat egy lovardába akkor látok ilyen előnyöket is a lovarda neve mellett, pl itató, nyereg, nyeregalátét, stb. Múltkor megláttam a saját lovardámat is az opciók között, de az előnyöknél nem volt ott a nyereg, a nyeregalátét, a kantár és a lábszárvédő, csak amikor rákattintottam a lovardára, ott lent mutatta. Az "előny panziós lovak számára" (vagy valami ilyesmi) menüpont alatt be van pipálva minden (Lovarda>>Iroda) tehát minden boxhoz van egy nyereg, nyeregalátét stb. Azt, hogy rögtön a regisztrációs felületen (vagy min) látszódjanak ezek máshogy kell beállítani, vagy így is kéne látszódnia?

2022. júl. 27. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha pipa benne van lovardádnál, azaz van elég hozzá hogy minden box-ban legyen akkor LÁTSZANIA kellene a regisztrációnál is. Lehet 1 kis idő kell hogy frissüljön a rendszer. de ha 1-2 óra után sem látszodik akkor Owlient felőli bugot találtál. Jelentsd Ow support-ján vagy valamelyik adminnak.
2022. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. júl. 27. 11:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este láttam meg, most megint megnéztem, de még mindig nem látszik. Azóta abba a boxba beköltöztek, de vettem egy újat, hogy megnézzem. Még várok egy kicsit, aztán írok a supportnak :D
2022. júl. 27. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben mutatja, csak akkor, ha sokkal több van raktáron, mint amennyi a lovardai kapacitás.
2022. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyeregből 22 van a 16 boxhoz, mégse mutatja. Emellett táp-izé-keverékből is több mint 100 van, mégse mutatja, de megpróbálok venni / csinálni mégtöbbet :D

Köszi a választ!

2022. júl. 27. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Megdupláztam a nyergek stb számát és így ár mutatja, de a takarmánykeveréket (megnéztem mi a neve XD) így se, pedig 300 van raktáron.
2022. júl. 27. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet abból még több kell,mert az gyorsabban fogyó termék. :D
2022. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már készül 200 a műhelyben :D
2022. júl. 27. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!