Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a csgo lényege? Mármint...

Mi a csgo lényege? Mármint versengőben mit kell csinálnom? 4.sz.közlegény vagyok mert nem merek versengőzni,mert nem tudom mit kell csinálni. És mindig kickelnek. Valaki help,hogy mi a feladata a terroristának és az elharitonak is.

Figyelt kérdés
Volt mikor játszottam és kerestem hol a bomba de nem találtam meg annyira noob vagyok. A másik meg hogy sokkal jobb lenne hogyha lennének olyan barátaim akik most kezdték és össze tudnék állni egy csapatba és úgy Nyugodtan tudnék gyakorolni,és rájönnék mit hogyan kell csinálni. De mivel ilyen barátaim nincsenek. Maradtak az idegenek akik persze kickelnek
2020. júl. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A terroristák lerakják a bombát és van 45mp hogy robbanjon. Elhárítóként a hangot követve meg kell találni a bombát majd hatástalanítani.

Versengőben sokszor kickelik a kezdőként bármiféle mondvacsinált ok miatt, pl campelés, vagyis az egyhelyben maradás miatt.

2020. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem tanulod meg a játék alapjait, ne rögtön a legmagasabb szintű módban játssz. Azért kickelnek ki, mert fogalmad sincs a játékról, és a csapatmunka ebben a módban kritikus, mert az összes többi játékos rangja is csökkenni fog egy vesztes meccs után. Ezt pedig nem akarják, így inkább kidobnak, mert egy botot is könnyebb irányítani, mint egy értetlen játékos vakszerencséjében bízni.


Amíg fogalmad sincs a játékról, azokat a módokat próbáld először megismerni, amiknél nem számít a csapatmunka, csak a pályák ismerete és a fegyverek használata. Például deathmatch vagy fegyververseny. Ha pedig ezek mennek, akkor ott van a 8 körös csapatra osztott mód, ami szintén a gyakorlásra való.

2020. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is para volt az első mmeim, de korábban nagyon sokat 1.6oztam így igazából csak a hitboxot kellett megszokni. Ha 1.6ba voltál mixelni, lanolni akkor ugyan ezt kell csgoba is. Amíg 1.6 egy közösségi szerveren lényegtelen, addig csgoba versengőben aranyat ér az információ.
2020. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!