Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb?

Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 22:48
A kérdező szavazást indított:
Minecraft
Fortnite
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
mindkettőt utálom
2022. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Mindkettő 1 rakat lócitrom. Bár betiltanák már végre Magyarországon...
2022. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Minecraft. A Fortnite a battle royale játékok rákfenéje, a Minecraft ellenben legalább tartalmaz valami érdemlegeset, fejleszti a kreatív gondolkodást, miegyéb. Figyelembe véve, hogy mindkettővel főképp gyerekek játszanak, ezerszer jobb hatást gyakorol szerintem rájuk a Minecraft, mint a Fortnite.
2022. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Mindkettővel csak kisgyerekek vagy agyhalottak játszanak. Szóval nincs különbség.
2022. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
#4 Miért is gond az, ha egy játékkal gyerekek játszanak?
2022. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
#5 Nem az a baj ha gyerek játszik 1 játékkal. Én azt mondtam hogy ezen 2 játék közül mindkettő úgy lócitrom ahogy van.
2022. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
#6 Nem, nem ezt mondtad. Azt mondtad gyerekek játszanak mindkettővel, szóval nincs különbség. Ok-okozati összefüggést állítottál fel aközött, hogy gyerekek játszanak vele, és aközött, hogy lócitrom minkdettő.
2022. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

A Minecrafttal nem csak gyerekek játszanak, ha megnézed nagyon sok 23+ éves streamer játszik, illetve csinálnak nagy közös projekteket (vagy solo projekt), szóval a "gyerekek játszák" kifejezés kicsit hanyatló, az átlag életkor olyan 20-25 körül van a játékosok szempontjából, igen, vannak gyerek játékosok is, de vannak felnőttek is


Minecraft az a saját gondolatod alapján működik, lényegében azt csinálsz, amit akarsz

Fortniteban pedig megvannak adva bizonyos körülmények, mit hogy lehet

2022. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

minecraft, szerintem az ilyen sandbox és openworld cuccok nekem is jobban bejönnek, mint a battle royale, vagy azt, hogy csak megtaláld az enemy-t és kilőjed...

Scrap mechanic, meg még a no man's sky/land ami esetleg előfordulhat nálam.

2022. júl. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8# na meg a fortnite többnek képzeli magát mint ami egy eltúlzott túlságosan rajzfilmes az épp felkapott témákat rakják bele olyan cringe módon hogy lesül a pofámról a bőr
2022. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!