Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Halo rész jött be a...

Melyik Halo rész jött be a legjobban?

Figyelt kérdés

Ide most ha nem probléma a Halo Wars részeket nem jelölöm be. Bár akinek az a kedvence leírhatja, mert nekem is bejön. De ez nem egy teljeskörű történettel ellátott játék bár lehet a Halo Infinitenak sem lenne helye a listán. Mert én nem ezt a játékot vártam hanem a valódi 6-odik részt.

Nekem így jönnek sorrendben a részek:

Halo 2

Halo 3

Halo 5

Halo Reach

Halo 1

Halo Infinite

Halo 3 ODST

Halo 4


Tehát igen, szerintem a második rész messze a legizgalmasabb. Mivel annak a legjobb a története, a legjobb, legszebb helyeket járhatjuk be. Illetve ugye 2 kampány van. Én amikor vissza ülök játszani a Halo elé mindig azt veszem elő. Sokan hurrogtak amiatt, hogy sz első részhez képest csúnyább lett a grafika. Ez kicsit engem is zavart. De annyit mondok csak, hogy töltsétek le a Halo Master Cheif Collectiont

És láthatjátok az összes Halo részt eredeti pompájában.

Már ha van egy régi I3-mad, 4gb ramod. És dgy sza 1gbs ddr3-mas GT 710-ed. Akkor már játszható fps és beálításod lesz.

Bár én 5K-ban játszom a játékot az rtx 2080-mon.


Viszont a Halo 4 az valami iszonyatos fejfájást okozott nekem. Konzolon meg PCn is. Maga az új ellenfelek, fegyverek, történet jók lennének. Néha lenne benne pár jó akció is. Viszont az effektek és a pályák teljesen egyhangúak a számomra. Látszik, hogy rengeteget spóroltak a játékból és ezt már sajnos nem tudta megoldani a Remaster sem mint a második résznél a grafika hibát.

Látszik, hogy ameddig a Bungie kezében volt a játék addig verhetetlen volt.

A Halo 5 mondjuk már jobban sikerült de látszik, hogy már az sem a Bungie játéka. Azért kár, hogy azt nem adták már ki pcre.

Bár a multija a negyedik résznek sem volt rossz.



2022. aug. 2. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Halo 1
Halo 2
Halo 3
Halo 3 ODST
Halo Reach
Halo 4
Halo 5
Halo Infinite
6 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%
A játékok kategóriába kellett volna irni xd
2022. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Úgy rosszak ahogy vannak.
2022. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reach. Az első perctől tudni lehet, hogy fog végződni, de a legvégéig fenntartja a feszültséget és a történetvezetést.

Az IGAZI rajongók ugyan lenézik, de nekem az ODST is nagyon bejött, mert végre nem egy szuperkatonát alakítunk benne, hanem egy közönséges bakát, a maga korlátaival együtt.

2022. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Halo CE, te jó ég, milyen soundtrackje van (nem mintha a 2. és 3. zenei anyaga gyenge lenne). Amikor megjelent a Master Chief Collection, akkor végigvittem, amit tartalmazott, mivel sosem volt konzolom; volt mit pótolni. Az ODST is tetszett, még ha nem is MC-ről szólt, nagyon jól elkapták szerintem annak is a hangulatát.
2022. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Bungie féle Halo játékok közül nehéz elgjobbat választani.

CE-ban sok az önismétlődő pálya, de szerintem ebben a legjobb a harc.

2-esnek van szerintem a legjobb története és átvezető animációi.

3, sokak kedvence, de szerintem a leggyengébb (de még így is nagyon jó).

Reach, jó karakterek, jó történet.

3 ODST, legjobb zene, jó történet és hangulat. Nekem ez a legemlékezetesebb.


343 féle Halo játékok közül egyik se emlékeztes szerintem. Annyira nagy katyvasz a történetük. Gameplay szempontjából nincs velük gond.

A 4-ben a gameplay jó, sztori elmegy, de szerintem bénán vannak megírva a karakterek, főleg a beszédeik.

5, ez az egy, amit nem játszottam végig legendary fokozaton (egér+billentyűzet támogatás hiánya miatt), őszintén azt se tudom már, hogy miről szólt. De volt benne egy nagyon jó küldetés (Battle of Sunaion).

Infite, visszatért a gyökerekhez valamennyire, de a nyitott világa miatt nagyon unalmas lett. Az egész egyforma helyen játszódik, hiányzik belőle a monumentalitás. Nagyon vártam, de csalódtam benne. Történetét meg egyáltalán nem értettem.


Ez az írás is katyvasz, de most nincs időm jobbra, remélem érthető.

2022. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!