Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 2 költséges konzol?

Playstation 2 költséges konzol?

Figyelt kérdés
Magán a konzolon kívül mennyit kell még rá költeni, és miért? Hallottam memóriakártyáról, meg chippelésről, ezek mire jók? Esetleg még más, amit költeni kell rá?
2010. szept. 23. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Memkártya: valamire menteni is kell

Chippelés: viszi a másolt vagy netről letöltött játékokat

Olcsón meg lehet úszni és netről ingyé annyi gamet szedsz, amennyit nem szégyellsz. Olcsó konzol.

2010. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mekkora mb-os memkártya kell hozzá kb? És a chippelés mennyibe kerül, és ki csinálja?
2010. szept. 23. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Google a barátod, de tényleg... BEírod, hogy ps2 memkártya, ps2 chippelés. Nyilván az csinálja, akihez elviszed. Nics ekdvem ezt kikeresgélni, megtalálod te is.
2010. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon olcsó konzol, a legolcsóbb mind közül.

A memóriakártya általában 8MB-os, egy ilyen kb. 3000-3500Ft körül van, de nagyon sokáig elég, és ha megtelik, bármikor törölhetsz róla.

A cheppelés nekem 7000Ft volt, de nagyon megéri, mert egy játék áráért utána már bármennyi játékot letölthetsz hozzá ingyen. Ezt általában szaküzletekben csinálják.

2010. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de ha ki chipelled akkor elveszlik a garancia
2010. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De a ps2 a legjobab megcsinált konzol nekem 5 éve megvan cippelve és 1szersem volt semmi baja!!!!
2011. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!