Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb konzol Xbox360...

Melyik a jobb konzol Xbox360 vagy Playstation 3?

Figyelt kérdés

Kérlek értékeljetek objektíven(legyetek pártatlanok).

Írjátok le a két konzol erősségét, és hátrányát.

Köszönöm.


2010. dec. 23. 13:07
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
nem kell írnom róla szerintem semmit... alap PS3
2010. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de azt meg tudnád mondani, miért?
2010. dec. 23. 13:11
 3/48 anonim ***** válasza:
39%
Gratulálunk te vagy a 100 ember aki feltette ezt a kérdést ezen az oldalon!*taps*
2010. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 Bola79 válasza:

ps3 határozottan. Erősebb processzor, jobb hangzás (DTS HD), akár 5OO GB merverlemez, BluRay lejátszó, Dvd, divx,avi lejátszó, INGYENES online játék örökké, (Xbox fizetős), Ingyen letölthető játék demók, és egyéb tartalmak. jobb játékválaszték. Xbox az egy olcsóbb, egyszerűbb konzol gyerekeknek. Ps3 jövő álló. ja és 3D-s is mar a legutóbbi letölthető frissítés óta.

Viszont XboX-nak a mozgásérzékelős ugrálós Kinect rendszere valamivel jobb egyenlőre

2010. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
39%

Az Xbox 360 sokkal jobb: itt is lehet 500Gb memóriád, vezeték nélküli kontroller (ez eleve kényelmesebb, mint a PS3-nál), ki tudod flashelni, így nem kell minden egyes új játékot megvenni 15 ezerért... Ami meg a multit illeti, havonta kicsivel több, mint 1000Ft a Gold tagság, és még így is olcsóbb egy évre, mintha megvennél 1db(!!!) játékot. Arról már nem is beszélve, hogy nem is baj, hogy fizetős, legalább nem jön föl minden ingyenélő noob hülyegyerek, nem rontják a multizás élményét.

Aztán még: az Xbox 360 képe CRT TV-n is szép, a PS3-é olyan homályos, mintha homokot szórnál a szemedbe.

A Kinect mozgásérzékelő pedig eleve sokkal jobb mint a PS3 Move.

Aztán, az Xbox 360 is lejátszik DVD-t, MP3-at, tudsz rá telepíteni játékot, filmet, videót, zenét. Ingyen letölthető frissítéssel DivX-et is játszik.

Akinek nem elég annyi érv, azt sajnálom.

2010. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

innen másolom a véleményem: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

Már milliószor leírtam, de akkor leírom még egyszer.

Én a PS3 mellett döntenék, mert szerintem sokkal jobban megéri. Az exkluzív játékok már köröket vernek az Xbox 360 kínálatára. Meg ugye az a plusz négy mag a processzoron sem mindegy. Nagy előny még, hogy sima laptop HDD megy bele, nem kell speckó, mint az Xbox360-ba. A kontroller szerintem kényelmesebb, de ez tényleg csak megszokás kérdése, viszont az, hogy nem kell benne elemet cserélgetni, hanem lehet tölteni előny. Az új slim Xbox360-ra már nem igaz, de a régiekhez külön kellett venni wifi adaptert is, ami nem volt egy olcsó dolog, a PS3-ban gyárilag benne van. Az ingyenes online játék is előnye a PS3-nak, bár a Live sem olyan drága. A játékmásolásról nem szeretnék beszélni, mert én azt mondom, ha valakinek van 60000 forintja egy konzolra ne legyen már szempont egy 4-5 ezer forintos játék. A PS3-on van internet böngésző, ami az Xboxból hiányzik. Viszont szerintem az Xbox menüje szebb. Meg ugye ott van a Blu-ray, amin 25 GB hely van, az Xboxban pedig csak sima DVD lejátszó van, illetve lehet(ett) hozzá venni HD DVD lejátszót, ami teljesen felesleges. És akkor ami a lényeg: a játékok. Xbox nagy előnye, hogy néhány multiplatform játék szebb rajta. Az exklúzív címekről meg már beszéltem, nekem csak a Gears of War sorozat tetszik az Xbox játékok közül. Ps3-ra viszont olyan játékok vannak, mint a Metal Gear Solid 4, a God of War 3, vagy az Uncharted 2. A mozgásérzékelős cuccokról meg inkább nem beszélnék, mert szerintem mindkettő teljesen felesleges.

2010. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
38%
xboxot360 vegyél! Miért? Mert jobb controller,szebb grafika! igaz csak a PS3 exlusive játékok picit szebbek mint a boxé de ami mindenre kijön ott xbox360ra a legszebb! jobb a live mint a PSN! Flash-elhető! igaz ps3-ra is van megoldás de az bonyolult! CRT-tvn is szebb mint a PS3! Nekem van mind kettő szóval mind kettőn játszok! Higgy nekem Xbox360-at vegyél! meg olcsóbb ha ez számít!
2010. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
51%

14:51

-PS3-nál is lehet 500Gb memóriád

-vezeték nélküli PS3 kontrollere is!

-PS3 is lehet letöltött játékokal játszani!

-te vagy az ötezredik akinek elmondom hogy ma már egy ps3 eredeti játék megjelenéskor 10 ezer Ft!De minit írtam itt is lehet iillegálisan letöltött játékokal játszani !


"nem is baj, hogy fizetős, legalább nem jön föl minden ingyenélő noob hülyegyerek, nem rontják a multizás élményét."


mégis a flash híve vagy aki ingyen tölti le a játékokat! akkor te is egy ingyenélö hülyegyerek vagy!?külömben is ha ki van flashelve az Xbox 360 akkor nem tudsz online játszani mert bannolnak! kétszer is elent mondasz magadnak!

2010. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Ps3:

-tobb a jo minosegu, szep es valtozatos exkluziv jatek valasztek

-ingyenes multi

-kontroller: jo star pad (jobb mint a d-pad), szar L2 es R2 gombok, "x" gomb neha beragad, konnyu, sixaxis szenzor

-blu-ray lejatszo

-internet (bar ezzel azert akadnak gondok)

-Kisebb meghibasodasi rata

-Move (bar jo szoftver meg nincs igazan hozza)

-Valoszinuleg tovabb fogjak tamogatni


xbox360:

-legjobb multiplayer exkluzivok

-fizetos de jobb multi

-sokkal erosebb online support

-dlc altalaban elobb jelenik meg

-nem kotelezo installalni soha

-gyorsabban tolt (mivel az hd dvd olvaso sokkal gyorsabb mint a blu ray olvaso

-Multi platform jatekok altalaban sokkal szebbek

-Az anti aliasing sokkal jobb--> Tehat az xbox jatekok sokkal ritkabban "pixelesednek" el.

-kontroller: nehezebb de jobban kezre all, az analog karok konnyebben hibasodnak meg(neha nem all vissza teljesen), kevesebbet kell tolteni, elemmel meg 60+ oraig is elfut, a "L es R trigger" sokkal jobbak mint a ps3 megfeleloi, a D-pad sokkal rosszabb mint a ps3-n talalhato csillag.

-regi xboxok marha hangosak

-Rendes TV-n sok gond van 50 es 60Hz beallitasaval mivel pl a Rockstar jatekok 60Hz-nel neha besotetulnek, mig Forza vagy Splinter Cell: Conviction 50Hz nem futnak.

-Kinect (jo szoftver meg nincs hozza)

-RROD meg "no disk error" nagyon surun elofordultak


Osszesegeben: Ps3 ha egyedul jatszasz es sok jatekkal.

Xbox ha multizol vagy keves jatekkal jatszol (mivel olcsobb). Egyebkent mindket konzol megvan es minden ami fent irtam az mar velem vagy megtortent vagy gyanitottam hogy megtortenhet (pl egy idoben az xboxom fagyott tobbszor (es en persze RROD-tol tartottam) aztan kiderult hogy a forza 3 beallitassal volt gond).

2010. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy a psen nem jó multizni. Az pedig, hogy a multiplatform játékok picit szebbek boxon nem gond, mert pont annyival szebbek a ps exklúzív játékok a box exklúzívaknál. De például a Final Fantasy XIII szebb psre mint xboxra.
2010. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!