Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek ismerős ez a régi...

Valakinek ismerős ez a régi bogaras, hangyás játék, esetleg tudja a nevét?

Figyelt kérdés
Kb 7-8 éve játszottam, elég kicsi voltam akkor és nem tudom a nevét pedig próbáltam mindenhogy rákeresni, azt hiszem ilyen campaign-es volt a játék, és bogarak harcoltak egymással. A hangyák voltak a dolgozók, akik gyűjtötték a virágokból kieső polleneket, amik a pontok voltak, ebből tudtál erősebb bogarakat toborozni, mint pld a szarvasbogár, vagy azt hiszem a hernyó, és akkor nyertél ha az ellenfél bázisába bejutottak a bogarak. Sajnos csak ennyi van az emlékezetembe elég régi játék. Még az ikonjára emlékszem valamennyire az asztalon, amikor rákattintottam ilyen hangya fej volt ami egy levélen volt raja. Örülnék ha valaki felismerné ennyiből :D

2022. aug. 8. 21:58
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és valamennyire 3D-s volt a játék ha jól emlékszem, oldalt vagy felülnézetes
2022. aug. 8. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Bug bits. 100%, hogy ezt keresed. Nekem is nagy kedvencem volt.
2022. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! igen a bug bits volt, ezer hála, olyan régóta keresem már
2022. aug. 10. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdésed után le is töltöttem. Még mindig jó játék.
2022. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi a kérdést. :):) Mi meg itten a Swarm Assault-tal játszottunk; a kérdés után el kezdtem keresni a játék nevét, aztán megnéztem a kérdés alatti linkeket, és az egyik talált. :):) Nekünk asszem valahol CD-n van a játék. :)
2022. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Örülök akkor hogy megtaláltad. :) Én azért is linkeltem egyből azt mert nekem is személyes tapasztalatom volt a játékkal. Habár asszem osztálytársamtól kaptam és nem eredetibe volt meg. De én is sokat nyúztam anno. :)
2022. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!