Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy történetet wattpad...

Vivi eeeeen kérdése:

Keresek egy történetet wattpadon Amit talán két hónappal ezelőtt olvastam de azóta nem találom Valakinek ismerős?

Figyelt kérdés

A történet egy kicsit gazdagabb lányrol szól aki szerelmes az iskola "lúzerébe" aki mindig feketében járkál és önbizalom hiányos

A lány barátai rájönnek de van egy barátja aki ellenzi mert neki is tetszik a lány

A lánynak korepetálnia kell a fiút (sajnos nem tudom már miből) aminek a lány otthonában kezdenek neki

Úgy a közepe fele kiderűl hogy a fiút bántalmazza az apja van egy ilyen eset ahol a lány látja el a sérüléseit



2020. nov. 13. 00:03
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom a könyv nevét, de tudok pár hasonló animét ha akarod mondhatok
2021. ápr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!