Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én utálom Lol-ban a...

Csak én utálom Lol-ban a Yuumi playereket?

Figyelt kérdés
Már mikor kijött a Yuumi akkor is utáltam, de ez azóta se változott. A sok nerf ellenére mindig pickelni fogják. Ezért is bannolom sokszor. Szerintem az egész champion design egy baromság. Van egy macska akit nem tudsz megütni mert mindig rajta van valakin. A legtöbb Yuumi player még full braindead is. Még meg se próbálnak Q-kat lőni vagy shieldet adni. Olyan mintha 1v2-ben lanelne az ADC, mert a macska épp Netflixen lóg. Sokszor láttam hogy még a Caitlyn R-t vagy a Jhin ultikat sem volt képes kivédeni a drága macska, inkább haljon meg az ADC. Az ultikat is össze-vissza lövik, kb semmit nem csinálnak, wardolni is elfelejtenek, csak spammelik a healt. És van mikor beválik, mert late game-ben túl erős lesz a healje és a w miatt is. A w-je az ami miatt leginkább utálom. Konkrétan azzal hogy semmit nem csinál, csak rajta ül valakin, egy rakás adaptive powert ad. Ha kimaxolja az kb 1/3+ ad vagy ap. És persze untargetable közben. Ha az ADC kaki, még mindig rá tud menni valakire, aki erős a teamben és talán lehozza neki a game-t. Szerintem totál nem fair, hogy valakik így climbolnak plat dia meg afölött, csak mert bepickelnek egy macskát, akivel gondolkodnod sem kell, semmit nem kell csinálnod, nyomsz pár e-t és már hasznos vagy.

2022. aug. 14. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Na most jobban érzed magadat hogy kipanaszkodtad a lelki próblémád?


Mindig is voltak/vannak/lesznek ilyen hősők akikre illeni fog a "nem fair" jelző. Ez van, ezt kell szeretni. Ha nem tetszik akkor bannold ahogy írtad, mást nem tudsz tenni ellene.

2022. aug. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
81%

yumik a legjobb dolgok amit kitalaltak

valo eletben is pont nekik a legjobb akik ilyenek

2022. aug. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mikor a LoL indult, csak 20 hős volt benne, és már akkor is ment a nyüszítés, hogy "Teemo unfair", meg hogy "Master Yi OP", meg hogy "XY unskilled, egy h*lye is tud vele játszani". Aztán jöttek az újabbnál újabb hősök, és a régiek már el is felejtődtek, hogy milyen OP-k voltak. Mindenkinek van olyan mumusa, ami ellen utál játszani, de ez nem azt jelenti, hogy az a hős unfair vagy túl erős lenne.
2022. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
39%
Még mindig játszik valaki azzal a szeméttel? Hálát adok Istennek hogy permabannolták full champes accomat onnan... Annál toxicabb játék kevesebb létezik
2022. aug. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

4-es: amikor megnéztem az Arcane-t utána letöltöttem a LoL-t, mert meghozta a kedvem hozzá. Még 2015 körül játszottam ezelőtt. Na, de a lényeg, hogy én ilyen toxic játékos bázist még életemben nem láttam. Régen se volt semmi, de most (fél éve) kegyetlen, ami abban zajlik.

Persze a Dota: Dragon's blood a Dota 2-höz is meghozta a kedvem, így azt is letöltöttem. Komolyan mondom, hogy a Dota 2 játékos bázisa a barátság jelképe a LoL mellett, pedig az se a túl nagy kedvességéről híres.

2022. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
#5 Ezért mute-olok mindenkit a játék kezdetén. Vagy trollkodnak vagy flame-elnek vagy toxic-ok. F#szságaikra nem vagyok kiváncsi.
2022. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pedig én tök örülnék neki, ha lenne egy Yuumi suppom :D
2023. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!