Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol ban muert nem bannoljak...

Lol ban muert nem bannoljak azokat a playereket akik rankedeznek folyamatosan es mégis még bronzok? Ezek mar olyan bénak hogy mar bűn hogy jatszanak? Bocsi csak felidegesitettek kicsit

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 04:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Idegesítenek? Szóval a csapatodban vannak. Ami azt jelenti, hogy neked is bronz közeli, vagy bronzos elod van. Azonban akkor te sem vagy különb. Nem attól lesz valaki rossz, a közösségbe bele nem illő játékos, hogy bronzos, hanem attól, ha így gondolkodik ahogy éppen te most. Ha nem szeretnél bronzosokkal játszani, akkor legyél jobb náluk és juss ki onnan.
2018. febr. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haló! Ujj season van, en arrol beszèlek hogy az első 10 rankedben bármilyen nyomit bedobhat es miattuk vesztem kb mind a 10 es es igy diamond helyett majdnemhogy gold leszek..
2018. febr. 13. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:

A játék NEM dobál be melléd bármilyen nyomit, ugyanis létezik egy elő pontszám rendszer (avagy elo, mert külföldieknél nincs ékezetes o betű), aminek pont az a lényege, hogy bizonyos szóráson belül kapod a csapattársakat és az ellenfeleket is.

Ha csupa bronzossal dobál össze, akkor alacsony az ELO pontod, tehát joggal kapod magad mellé őket.


Viszont ilyen logikával akkor téged is kibannolhatnának, mert mi az hogy nem vagy challenger, minden challanger alattit ki kéne tiltani ranked meccsekről, hiszen hozzájuk nézve te is egy kis noob vagy.


Ha nem tetszik, ne járj rankedre, vagy pumpáld fel az elo pontszámodat

2018. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes. Már csak azért is, mert a besorolókkal Te csak akkor kerülhetsz Dia szintről gold közelbe, plat alá, ha béna vagy. Lényegtelen, hogy akár csak 2-3 besorolót nyersz, ahhoz, hogy Te ennyit bukjál le, bénán kell játszanod.


Persze, minden komolyabb játékos tudja, hogy a besorolókkal várni kell 1-2 hónapot, de legalább pár hetet. Lehet, neked nem szólt senki, de már évek óta mindenki így csinálja.

2018. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyanaz a nóta. "Én vagyok a legjobb játékos, mindent tökéletesen csinálok, mégsem tudok feljebb jutni". Te talán ezt gondolod, de a valóság egészen más. Ha tényleg jó lennél, akkor feljebb jutnál, bármennyire bénák is a csapattársaid néha.
2018. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Khm, ahogy előttem írták MMR/Elo (melyik játékban milyen nevet adnak neki) alapján dob neked csapattársakat és ellenfeleket a játék. Bronzosokat akkor dob melléd, hogyha 1. neked olyan alacsony elod van 2. neki olyan magas elod.

Mivel bénán játszottak, így az első pont az esélyesebb. Emiatt viszont a saját logikád alapján többet ne játsz.

2018. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy vettem észre, hogy az a játékos, akinek a legnagyobb a szája, az a legrosszabb. Bármilyen játékról is legyen szó. De másokat lebénázni persze könnyebb, mint szembenézni a ténnyel, hogy te sem vagy éppen egy top játékos ;)
2018. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: A múltkor volt egy CS:GO-s kiskölyök, aki azt írta, hogy ő NAGYON JÓ játékos, de MINDIG LELÖVIK, és így nem tud fejlődni, mit tanácsolunk? Megírtuk neki, hogy ha tényleg jó játékos lenne, akkor nem lőnék le mindig. "Normális válaszokat kérek!!!". :D
2018. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!