Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben lehetséges kiegészí...

Sims 4-ben lehetséges kiegészítők letöltése/vásárlása nélkül cheat kódokkal szellem/sellő/űrlény/stb karaktert létrehozni? Vagy varázsló/boszorkány simet?

Figyelt kérdés
Ps4-en játszom egyébként, ha ez számít. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2022. aug. 19. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Cheat-el lehet sima simből természetfelettit csinálni DE ehhez meg kell legyen az adott kiegészítő is. Pl vérfarkasokhoz a vérfarkasos, mágushoz amivel a mágusok jöttek be, sellőkhöz a szigetes. Szóval "natur" játékba nem lehetséges ez. Az adott kiegészítőnek mindenképpen meg kell lennie. Hiszen ezért is kiegészítő.
2022. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És esetleg vannak olyan kiegészítők, amik ingyenesek? (Bár nem sok reményt fűzök hozzá :D)


Köszönöm szépen! :)

2022. aug. 19. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 kisebb kiegészítőt tudom hogy ingyenes PC-n. De hogy ugyanezek konzolra is ingyenesek-e azt nem tudom, lévén pc-ről játszok. De ha PC-n ingyen van akkor konzolon is illene annak lennie.
2022. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak egy karácsonyi pack ami ingyenes DLC Sims 4-nél. Minden más fizetős.

Az EA nem az adakozásairól híres, a Sims 3-mat és kiegészítőit is még mindig 40 euróért árulják, szóval eredeti áron, pedig a játék már 13 éves is elmúlt.

A Sims 2-őt adták egy ideig ingyen, de azt is csak azért mert utána abandonware lett, szóval sehol sem lehet már legálisan hozzájutni, max használtan.

Egyébként összeszámolták hogy a Sims 4 az összes DLC-jével együtt valami 1000 euró körül van.

2022. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, probalkozz mod-okkal. Ps4en nem tudom hogy lehet megcsinalni, pcre tudom hogy van
2022. szept. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!