Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy régi pc-s játékot,...

Keresek egy régi pc-s játékot, valaki emlékszik a nevére?

Figyelt kérdés
Dzsungel könyves társas játék volt pc-n. Kb 12 evvel ezelőtt játszhattam vele. Mar mindenhol kerestem a neten és nem találtam. Annyira emlékszem, hogy lehetett egymás ellen jatszani meg botokat is lehetett berakni. A palya amin lepkedni kellett maga a dzsungel volt. Bagira maugli es a kigyo tuti benne volt. Dobni kellett hogy lepjunk, es a mezőkon kulonfele dolgok tortentek. Volt olyan mezo amin iranyt lehetett valtani higy merre haladjunk tovabb. Remélem meg van valakinek hogy mi a neve.

2022. aug. 20. 10:41
 1/1 Hintalow ***** válasza:

Hát hivatalosan Disney féle dzsungel könyvéből csak 93-ban jelent meg egy platformer, és 2000-ben a Jungle Groove nevű ritmus játék.

Ettől még létezhet az általad említett dolog is, de rátalálni nem tudtam, valszeg valami nem-igazán-hivatalos esetleg böngészőből játszható flash alapú játék lehetett.

2022. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!