Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A csábításból jeles játéknál...

A csábításból jeles játéknál mért ilyen kevés az akció pont?

Figyelt kérdés

Nem értem mért a beszélgetésekre megy el a pont.

Szeretnék vele játszani de anya egy hónapban csak egyszer ad erre pénzt, néha a zsebpénzem is erre megy.

Olyan igazságtalan. Anyát is megértem hogy nem tud erre költeni. De egyszerűen akarom a játékot.

Egyik barátnőm anyukája gazdag neki mindig van sok akciopontja egyszer adott nekem is de anya is le szidott meg nekem is fura érzés.


2022. aug. 22. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a lényege, hogy fizess. Az emberek türelmetlenségére játszik, hogy majd úgyis hajlandóak lesznek fizetni csak hogy haladjanak. A sok befolyásolható gyerek és általa a pénzes szülő pedig tolja befelé a pénzt. Ez a legjobb üzleti modell egy játéknál a kiadóknak, olyan sok pénzt lehet ebből csinálni, hogy a játékot simán ki lehet adni ingyen, mert a mikrotranzakciókből ömlik majd a bevétel. Ehhez pedig csak egy érdekes, izgalmas játékot kell csinálni, amibe bele kell tenni egy olyan játékelemet, aminél a fizetés könnyítést ad, a normál ingyenes mód pedig nehezítést. Így már befolyásolni lehet a gyerekeket, hogy megéri fizetni.
2022. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szomorú, de ez szándékosan van így kitalálva, és olyan sokan bedőlünk az ilyen fajta manipulációnak, ami egyre inkább a kizsákmányolás irányába halad. Sajnálom, hogy ennyire kötődsz a történethez, a helyesírásod alapján értelmesnek tűnsz, szerintem képes vagy arra, hogy konfrontáld magadban ezt a (bocsi a vádoló kifejezésért) függőséget, és legalább találj valami kerülőutat, mint például, nem is tudom, online rákeresni a történetre, valahol biztosan elérhető fizetés nélkül is. Nem érdekel, ha ezt valaki "lopás" néven illeti, sokkal nagyobb magnitúdójú bűn és erkölcsi deficit az az érzelmi manipuláció által történő pénzkicsikarás, mint hogy valaki "jogtalanul" elsajátítson valamit egy magát halomra kereső vállalattól.
2022. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ketteske bua fejében .. a valóságban üzlet
2022. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez már majdnem függőség és elég idegesítő de próbálok ezen túl lendülni, nem tudok olyan oldalt ahol elérhető fizetés nélkül.

Na mindegy majd elmúlik ez is.

2022. aug. 24. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!