Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shakes and Fidget karakter...

Shakes and Fidget karakter zárolás?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy ez most hosszú lesz!


A helyzet az, hogy már több mint egy éve kezdtem egy karaktert az egyik szerveren.

Családilag kezdtük, volt céhünk stb.


Na most egy év alatt előfordult párszor, hogy valaki nem tudott egy nap bejelentkezni ezért megkért, hogy lépjek be neki az nap.


Nem kell semmi komolyra gondolni, csak jelentkezzek be és indítsak egy-két küldit és/vagy jelentkezzek csatákra ha kell.


Ezzel eddig nem is volt semmi baj.

De ugye ezek a fiókok elmentésre kerültek AUTOMATIKUSAN a gépemen.

Tehát nem én akartam megtartani, hanem így van kitalálva a rendszer!


A lényeg az, hogy a tegnapi nap folyamán zárolták az összes létező fiókot amibe valaha bejelentkeztem, mert, tilos több viókot vinni egy személynek!


Nem kaptam róla figyelmeztetést, se egy temp-bant (figyelmeztetés gyanánt)


Pedig facebookon azt írták, hogy először temp-ban jön és csak utána a perma.


Sőt ha nem próbálok meg belépni egy hétig akkor egy hétig fogalmam se lett volna róla, mert nem kaptam még egy retkes levelet sem, hogy zárolva lett.


Honnan tudják, hogy én használtam mindet? Honnan tudják, hogy nem valaki más volt ugyanarról az eszközről? Honnan gondolják, hogy adott esetben kib@szhatnak 5 emberrel egyszerre mert előfordult, hogy valaki más gépéről jelentkeztek be?


És ha az egész család egy gépről/telefonról nyomja?

Akkor mindenki ráb@szik egy ilyen undorító, nem átgondolt szabály miatt?


Egyszerűen annyira primitív és full gáz ez a mentalitás/szabály vagy nevezzétek aminek akarjátok, hogy az már szinte vicces. Nevetséges.


Amikor meg rákérdeztem akkor annyit kaotam válaszul, hogy "ennyi karakternél már nem figyelmeztetgetünk".

Mintha valami terroristávak beszélnének aki nem érdemel esélyt.


De ha ennyinél nem "figyelmeztetgetnek" akkor miért nem figyelmeztetgettek az elsőnél? Vagy a másodiknál?

Direkt megvárták, hogy sok legyen, mert így mindet lezárják és le van tudva? Nem kell vele foglalkozni és ennyi?


Ennél gagyibb supportal még játékban nem találkoztam.

De ilyen rendszerrel sem. Soha, senki, sehogy nem tudná bizonyítani, hogy én húztam azokat a karaktereket!


De ők magasról %&*$-nak rá.


GG Playa games. Ez aztán a szabály!

Elismerésem. Eddig szerettem ezt a játékot de egy ilyen után mindenhol köpködni fogom!



2022. aug. 24. 03:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kipicsogtad magadat? Kérdés jelentve.


Az egész a te hibád. BENNE VAN AZ EULA-ba(amit gondolom b#sztál elolvasni regisztrációnál) hogy csak EGY karaktered lehet szerverenként!!!! Ez MINDIG is így volt az ilyen bőngészös játékokban. TE voltál f#sz hogy megszegted a szabályzatot.

2022. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak saját magadat járatod le ezzel a nyafogással. Megszegted a szabályzatot, és kész. A szabályokat nem te hozod, hanem az üzemeltető, neked kell igazodni hozzájuk, és nem fordítva.
2022. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egész család egy gépről játszik, azt külön jelezni kell az üzemeltető felé, mint ahogy a felhasználási szerződésben benne is van, szóval a kizárásról maximálisan te tehetsz.


Neked az a problémád hogy

1: Nem tudsz olvasni

2: Nem tudod értelmezni azt amit olvasol

3: Ha az első kettő még menne is teljesen figyelmen kívül hagyod.


"Egyszerűen annyira primitív és full gáz ez a mentalitás/szabály vagy nevezzétek aminek akarjátok, hogy az már szinte vicces. Nevetséges."

A szabályzatot az üzemeltető hozza, ha nem tetszik, vagy nem kell játszanod vele vagy fejlessz saját játékot, azt tartsd fent (szerverek, üzemeltetés, javítások stb) oda olyan szabályzatot találsz ki amilyet akarsz és nincs ilyen problémád.


"Amikor meg rákérdeztem akkor annyit kaotam válaszul, hogy "ennyi karakternél már nem figyelmeztetgetünk".

Mintha valami terroristávak beszélnének aki nem érdemel esélyt."

Nem terrorista, szimplán szabályszegő, ezért kéne elolvasni ÉS betartani az üzemeltető által előírt szabályokat. Teljesen mindegy hogy "csak egyszer-egyszer léptem be 1-2 küldit elindítani" vagy tényleg te húztad a karaktert, nem csinálhatsz ilyet. Ha eddig nem sikerült értelmiségben eljutni, akkor megérdemled azokkal együtt is, akik pont annyira beles**rtak a szabályzatba mint te.


"De ha ennyinél nem "figyelmeztetgetnek" akkor miért nem figyelmeztetgettek az elsőnél? Vagy a másodiknál?"

Bármilyen szerverszolgáltatót megnézed, összevonva nézik az eseményeket, mert egyszerűbb 1 időpontban kinyomni 100-200 vagy több körüzenetet/figyelmeztetést/zárolást, mint minden nap erre áldozni 1 órát, teljesen értelmetlenül lefoglalod a rendszergazdát. Mit gondolsz battle.net (WoW) világszintű játékainál hogy van, naponta küldözgetik az üzeneteket? Nem, 2-3 havonta van egy nagy pucolás csalók/scriptesek stb-k ellen és le van tudva.

2022. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindet elfogadom, aludtam rá és nyilván én vagyok a f#sz. De azért jól esett leírni. Ha már mást úgyse tehetek. Most már mindegy is igazából.


De attól még nem értem, hogy ha pl én és mondjuk 2 tesóm egy és ugyanarról a gépről játszunk csak a saját karaktereinkkel, akkor azt a playa, hogy dönti el, hogy ez 3 emberé?

Mi van ha csak szimplán a család nem engedhet meg magának annyi eszközt ahányan vannak?

Ez egyáltalán nem nagy varázslat.

Vagy ha nem vagyok otthon és valaki bejelentkezik az én gépemről akkor az a karakter ugye ott marad a karakterlistán.

Miért engedi a rendszer, hogy egy szerverről több karakter is legyen, ha egyszer ezért ban jár.

2022. aug. 24. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a család nem engedheti meg, akkor simán más szerverekre regisztrálnak, mert szerverenként lehet 1 karakter.

Egyébként az is megoldás ha a létrehozás előtt írsz az üzemeltetőnek, ahol ugyan így kifejted, a családban 1 gép van, arról játszana X ember, mi erre a megoldás, bár valószínűleg pontosan ugyan azt fogod kapni, különböző szerverekre regisztráljatok.

2022. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!