Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mely Online PC-s játékokban...

Mely Online PC-s játékokban lehet legkönnyebben játszótársakat, online barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Fortnite-ot, Battlefield-et játszok jó ideje, de nem sikerült sehol sem barátokat szereznem, akikkel lehetne DUO-t, vagy SQUAD-ot menni...


A legtöbb emberke angolul sem tud, vagy nem akar beszélni, magyarra meg ritkán lelek, ha igen, küldök egy invite-ot, hátha, de érthetően nem igazolnak vissza egy meccs után.


Keressek másik játékokat, vagy vannak erre valami community-k, fórumok?


A legtöbb sikerem a PubG mobile-ban volt, de a rengeteg nem tisztességes játékos miatt abbahagytam, PC fronton nem tudom mi a helyzet vele...


2022. aug. 30. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

League of Legends.


Mivel az egész játék úgy sós ahogy van, és dugig van 9 éves vérpistikékkel vagy olyan értelmi színvonalú nyomorékokkal, eléggé kitűnhetsz a tömegből ha barátságos vagy.


Velem sokszor fordult elő, hogy barátmeghívást kaptam egy csapattársamtól, sőt, olyan is sokszor történt hogy az ellenféltől.


Én csak annyit tettem, hogy nem voltam egy toxikus gyökér :D Gratuláltam a jó mozdulataihoz az ellenfélnek, és tök jól elviccelődtünk a chaten. Aztán jött is a meghívás.


Volt olyan is hogy egy ellenfél nem akart megtámadni lanen :D Csak farmolgatott, és amikor a legjobb lehetőségei nyíltak sem ölt meg, csak nyomogatta az emótákat. Ezért én se bántottam. Egész meccsen elbratyiztunk, és jött is a meghívás.


De olyan is történt hogy vicces kedvemben voltam, és végig humorizáltam a meccset all chaten :D vicceket mondtam, stb. Néhányakat persze idegsíthetett, de kaptam barátmeghívást a meccs után. :D


De hát ott én rengetegszer kapok.


Úgy tűnik sok az olyan külföldi abban a játékban aki ha felfedezi hogy a veled történő játék jó, akkor meghív hogy játszatok együtt a továbbiakban is.


Én a viselkedésem ellenére egy vér antiszoc introvertált 0 baráttal rendelkező és ezt így tökéletesnek tartó szociopata vagyok, tehát semmilyen felkérést nem fogadtam el soha.


Viszont ha ezt keresed, és így jársz el, ott megtalálhatod :D

2022. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Esetleg FPS-t, TPS-t tudtok?
2022. aug. 30. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáltál már ezekhez a játékokhoz facebook csoportot keresni?

Aztán oda kiírod hogy vki jönne most? Mert csapatnád, nincs-e kedve valakinek csatlakozni?


Én WOW-on láttam ezt, eredetin, Ragnaroson, a játékosok facebookon elég jól megszervezik magukat, még a fiúk is találtak játszótársat! Tehát nem csak a lányoknak kommentelte oda fél magyarország hogy azt se tudja mi a játék de jön :D

2022. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!