Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mondják a "nagyokosok"...

Miért mondják a "nagyokosok" hogy minden MMORPG jobb a WoW-nál?

Figyelt kérdés
Szerintem senki nem tud mondani a WoW-on (és a Lord of the Rings Online-on) kívül olyan MMORPG-t, aminek lenne előzménye, háttértörténete vagy könyves/filmes alapja. Mégis mindenki szarozza a WoW-ot, hogy jobb nála a legszarabb ázsiai grindelős is. Szerintem a WoW nagyon egyedi kinézettel, hangulattal és nyitottsággal (sok színes és szép hely) rendelkezik, ami nagyban megnöveli a játékélményt. Na de mégis ezekkel szemben mit tud felmutatni a többi MMORPG? Szerintem semmit, ugyanis nem volt soha előtörténet, mint a WoW-nál a Warcraft-trilógia.
2010. szept. 25. 15:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
Akkor játsszál vele sokat! Egy nagy szar!!
2010. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a WoW a legjobb ^^:D
2010. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak mondom, hogy én pl. a Warcraft III-at jobban élveztem mint a WoW-ot (főleg hogy magyar szinkronos). És pl. a Runes of Magicot nem élveztem annyira mert semmi előzmény, előtörténet, alap.
2010. szept. 25. 15:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem minden más MMORPG elavult gagyi stb és egyikben sem olyan jó érzés leölni egy másik játékost mint a WoW-ban :D
2010. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól hogy elődökkel meg történettel rendelkezik még nem lesz jó.

Ez csak népbutítás, elhitetik veled meg a többi unatkozó kölyökkel hogy húdejó és fizess, vedd meg, játssz éjjelnappal mert nekik az a jó.

Nem mondom hogy a többi mmorpg jobb ebben, mert kb egyforma mind. A lényeg ugyanaz, legfeljebb a történet, karakterek, stb más. És mindenkinek más tetszik, számomra a Wow rémes, alapból nincs olyan karakter amivel bele tudnám élni magam a történetbe, nincs olyan kezdés ami megfogna és úgy érezném érdemes holnap is játszanom. Ez már alapból rossz, szerintem a grafika sem épp szép. Aztán van még egy csomó dolog ami nem tetszik benne, de lehet másoknak épp az tetszik, engem nem zavar.

Rengeteg mmorpgvel játszottam már, de nálam a Wow a lista végén kullog csak... még a Perfect World is jobban tetszik pedig nem egy nagy szám az sem.

2010. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy jó a grafikája, csak hogy szép és egyedi. De melyik MMORPG-nek van jó grafikája? Hát én még egy kiemelkedőt sem láttam.

Perfect World meg talán a leggrindelősebb MMORPG.

2010. szept. 25. 15:56
 7/16 anonim ***** válasza:

ez a grafika téma nagyon szánalmas mikor a legnépszerűbb pc-s játékok többsége nem mai darab.


az a bajuk, hogy általában kiábrándultak a wowból valami miatt és muszáj nekik fikázniuk mivel a jelenlegi kedvencük eléggé haldoklik a wow miatt.

De sokan ki se próbálták igazán a wowot és úgy mondanak véleményt róla.


Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Általában értelmileg retardált emberek vélekednek így.

A normálisak inkább a saját játékukkal foglalkoznak és elismerik a wow sikerét.

2010. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én azért utálom, mert egy kockajáték, mint a Counter-Strike, a játékosok 80%-a függő, és minden szabadidejét előtte tölti. Tapasztalat, mert a volt kolesztársaim is napi 5-6, hétvégén 8-16 órát is eltöltöttek a WoW mellet, így nem is ragoznám tovább, hogy hányan tanultak tovább közülük... Mert én pl. minden nap 1-másfél órára leülök netezni, vagy valamivel játszani, a WoW-osok éjjel-nappal...Legalábbis én még olyan WoW-ossal nem találkoztam, aki napi 20-30 percet lógott volna azon a xaron.
2010. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a wow egy nagyrakás $zar fossal töltve
2010. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Grafika? Granada Espada, Aion, Final Fantasy XI, meg van még pár szépség. De igazatok van, nem ez a lényeg egy játékban, viszont mindenképp előny.

De ha neked a Perfect World grindelős akkor te az életben nem játszottál még vele... vagy legalább is nem sokat.

2010. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!