Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fable TLC vs Fable Aniversary...

Fable TLC vs Fable Aniversary a "jobb"?

Figyelt kérdés

Üdv. Most hogy akciós lett mind2 játék egyiket szeretném megvenni. Az érdekelne ki melyiket ajánlaná? Mi a különbség a 2 részt közt(nyilván a grafikát leszámítva). Aniversarry-ban mennyi tartalom lett hozzáadva/kivágva a TLC-hez képest? Illetve mennyire bugos?


Ha van valaki aki részletesen le tudná írni azt megköszönném. :)



2022. szept. 14. 08:01
A kérdező szavazást indított:
Fable: The Lost Chapters
Fable Aniversary
3 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

4 másodperc...


[link]

2022. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Itt is csak az van írva hogy "jobb" grafika, controller support és achievments. DE én a tartalomra vagyok kiváncsi... Adtak/vettek-e el területet/fegyver/quest-eket stb...
2022. szept. 14. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Az is le van írva...
2022. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fizetős DLC-ket leszámítva gondoltam. mivel az csak pár extra ruha és fegyver. De akkor ezek szerint semmi külőnbség nincs.
2022. szept. 14. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az anniversary is kb "remastered", így grafikailag ráncfelvarrt, de lényegét tekintve azonos. Ennek ellenére nekem az eredeti (Fable+TLC) jobban tetszett. Nem egy friss darab, de szerethető. Az Anniversary arc grafikája valami szörnyű. Olyan mintha gumimaszk lenne rajtuk, vagy fiatalkorú alkesz lenne a főszereplő. A többi karakternél is elég szörnyű. Vastag élettelen bőr és halott szemek. Brrr.
2022. szept. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm. Eddig a te válaszod volt a leghasznosabb. Amúgy igen, egyetértek ebben. TLC még nézett ki valahogy,de most belenézte Aniversary-ba 1 picit és hát... Mintha koreai vagy nem tudom milyen lenne szegény főhősünk már gyerekkorában is. Anno gyerekoromban volt szerencsém TLC-hez(persze nem eredetibe sajnos) szóval akkor az lesz. Köszönöm a segítséget.
2022. szept. 15. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!