Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-on lefagy a játék...

Xbox 360-on lefagy a játék amikor betöltene (Fable 3), mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt vele, de úgy olvatam gyakori probléma, csak épp megoldást nem találtam. Már kétszer kijátszottam és azokat a hősöket be is tölti, csak egy másik profillal készítettet nem. Áthelyeztem már hard driveról memory unitra meg vissza, de semmi. Másolni nem tudom valamiért, így a másolás + eredeti törlése sem opció.

Ahogy töltene be a játék lefagy, a controllerre se reagál, csak a consolt tudom ilyenkor kikapcsolni.


2019. júl. 4. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne használd azt a kifejezést, hogy kijátszottam... végigjátszottad! amúgy nem lehet, hogy profilok között nem lehet másolgatni a save-t? Más játéknál engedi? Mert ha nem, akkor ez a gond.
2019. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A játék fel van telepítve? Azzal kizárhatod a lemezolvasási hibát.
2019. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!