Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online-ban a modder meg...

GTA Online-ban a modder meg tudja tenni hogy bezárja a játékom?

Figyelt kérdés
Most nemrég játszottam egy versenyt GTA Online-ban, mondanom sem kell volt az ellenfelek közt egy modder, aki azzal szórakozott hogy buszokat szórt a célvonalra így nem lehetett rajta átmenni, mindenki nekiütközött, leesett a pályáról stb. Beírtam a chatbe az utolsó körben, miután leestem a modder miatt a pályáról, hogy tudja-e valaki ki ez, mert akkor felveszem amit csinál és jelentem a Rockstarnál. Erre mikor vége lett a versenynek, a játék se szó se beszéd kirakott az asztalra. Hibaüzenet nem volt (előfordult már párszor hogy leállt szó nélkül, de akkor mindig kaptam hibaüzenetet). A modder bosszúból képes lehet ilyesmire? Vagy ez csak egy véletlen egybeesés volt?

2022. szept. 21. 22:02
 1/3 Tahi Balázs válasza:

Ezt nem tudja a modder valószínű

Ez egy véletlen volt.

Tuom mert én is csináltam ilyet és nem lehet valakit így kirakni a játékból

2022. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Pedig, de. Tud ilyet csinál a modder. Simán okozhat olyan glitcheket amitől crashel a játékod.
2022. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
crasheltetni tud, konzolon nekem sokszor kifagyott miattuk
2022. szept. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!