Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv. Játszom az Ets2 játékkal...

Üdv. Játszom az Ets2 játékkal vettem,a stream-en.Nagy garázsaim vannak,kevés hozzá a sofőr.Már felfedeztem az összes munkaközvetítőt. Hogyan lesz több sofőröm? Letöltöttem a 1225 sofőr mód-ot, de sajnos az én verziómmal nem megy (ver: 1.45.2.9).

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél kamiont és vegyél fel hozzá embert
2022. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 007Prof ***** válasza:

Kicsit több infót. Nagy garázsok, de mindegyikben áll öt kamion? Hány nagy garázsod van? Mert előbb-utóbb elfogynak a sofőrök. Én is így jártam, kimaxolt sofőrrel, nem tudom, hány tucat nagy garázzsal, száznyi sofőrrel.

Egyszerűen nincs több belőlük.

Konkrétan 154 sofőr van

2022. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Steam-nek írják és nem stream-nek. A Stream a Microsoft által létrehozott videós platform. Van egy maximum számú sofőr, utána nem tudsz felvenni többet. Igazából nincs is értelme sok sofőrnek.
2022. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!