Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ping spike a játékokban mi a...

Ping spike a játékokban mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki!!!

Segítséget szeretnék kérni vagyis tanácsot mert már nem találom mi lehet még a megoldást.

Hátha van esetleg aki ért hozzá és tud segíteni vagy van valami ötlete.

2.5 hónapja "Ping Spike"-om van és egyszerűen már nem tudok mit kezdeni vele roppant bosszantó mert főként online easport játékokkal játszom.És mondanom sem kell rendesen tönkre teszi a játékélményt amikor másodpercek maradnak ki vagy épp nem úgy reagál a játék ahogy te azt szeretnéd ezzel el lehetetlenítve teljesen.

Sajnos a szolgáltató váltás nem lehetséges mert vidéken csak ez a mikrohullámú internet van. Fontos tudnivaló hogy 10 éve ez az internetem van és sose volt ilyen problémám és most képtelen vagyok megoldani. 😕

Amit próbáltam sorban:

1.Szoftveres megoldások,Windows össze vissza állítgatása internetes útmutatók... stb

2.Jeleztem a szolgáltató felé.

3.Szolgáltató által a vevő antenna firmware frissítése.

3.Szolgáltató volt kint nálam cserélte a vevő antennám és beltéri tápot.

4.Én cseréltem az összes UTP kábelt.Mind azt ami az antennából jön mind azt ami a tápból a gépbe megy.

5.Wifi router állítgatása.( minimálisan de amikor direkt az internet tápból a gépbe dugtam az UTP-ét akkor is fent maradt a probléma)

6.Szolgáltató cserélte az adó antennát 2 hónap után.( most tartok itt és még ez sem szüntette meg talán javult de 20 percnyi játék alatt 11x volt ping spike-om.Ami nem túl jó arány).

Mit tehetnék még? mi lehet a probléma forrása? Hadver probléma?

Már úgy érzem teljesen reménytelen. 😕

Valaki segítsen ha tud.

Köszönöm.



2022. szept. 26. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A regenyt elhagyhattad volna, 1 mondat relevans belole: mikrohullamu internet. Ez ilyen, es kesz: eleg egy rossz helyre nott faag, szel miatt mocorgo antenna, nehany plusz elofizeto, es a szolgaltatas minosege meredeken lecsokken.
2022. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

10 éve van ez az internetem sosem volt ilyen baj vele.

100-150 méterre található tőlem az adó szántó föld van köztünk semmi takarás nincs.Nappos szél mentes időben is csinálta.Régen viharban sem volt ilyen problémám.

2022. szept. 26. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

"10 éve van ez az internetem sosem volt ilyen baj vele."

Most van. Ez ilyen. Az internetszolgáltatás a legjelentéktelenebb okoktól is ki tud hagyni, és ezen okok túlnyomó többsége számodra se nem látható, se nem befolyásolható.


Kipróbálhatsz mindent, de az internetproblémák majdnem mindig a szolgáltató oldalán gyökereznek, viszonylag ritka, hogy nem így van.

2022. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!