Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az utóbbi időben valamiért a...

Az utóbbi időben valamiért a játékokban a sötétebb, árnyékosabb helyeken ronda lett a kép, ilyen festményszerű, és a fények "körvonalasak" lettek. Így nehéz elképzelni, ezért kérlek nézzétek meg a képeket. * Ötletek? Van egyáltalán rá megoldás?

Figyelt kérdés

A ME3-as képeknél az első 2 az új kártyával van,gondoltam meg fog javulni az új kártyától,de csak sokat javult azért megmaradtak.

[link]



#videokártya #Mass Effect 3 #elmosódott textúra
2012. jún. 28. 20:16
1 2
 1/15 mysterion1g ***** válasza:

Nem tudom, nekem nem tünik rossznak egyik screenshot se.

De lehet a képek nem jók, esetleg próbáld meg lefényképezni telefonnal, vagy máshogy mert tényleg nem látszik a screenshotokon semmi. :D


Amugy biztos vagy benne hogy nem valami effect?

Blur effect vagy HDR vagy Depth of Field?

2012. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 mysterion1g ***** válasza:
Ami a ME3-mas töltőképernyőn látszik az Lens Flare effect és direkt ilyen, bár lehet te nem erre gondoltál de én mást nem láttok. :)
2012. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A töltőképernyőn a lámpa fényére gondoltam, nekem ilyen "csíkos".
2012. jún. 29. 10:14
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja és nem hinném,hogy ilyen effektek lennének, mert minden játékban és filmekben is ilyenek a fények,sötétebb helyek.
2012. jún. 29. 10:16
 5/15 A kérdező kommentje:

Csináltam pár új képet,(akik wowoznak/wowoztak tudják,hogy nem ilyennek kéne lennie)ha ezeken nem látszik az amit a fényekre/effektekre vonatkozóan mondtam, akkor semmin.

[link]

2012. jún. 29. 22:41
 6/15 mysterion1g ***** válasza:

Én is a lámpafényére gondoltam a töltőképernyőn, de az normálisnak tünik.


Hát, én még ezeken a WoWos képeken sem láttom nagyon zavaronak de lehet élőben zavaró, képen nem tünik annak.

De sajnos nem tudom mi okozhatja, de VGA gyanus, új driver esetleg?

2012. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mysterion1g ***** válasza:

Na, a ME3-mad teljesen normális az biztos.


Csináltam én is pár képet az enyémről nekem is ugyanolyan:


[link]


[link]


[link]


[link]



Amúgy ez a Lens Flare effect ami nekem konkrétan bejön :) de van akinek nem jön be :)

2012. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A másik lámpa fényére gondoltam. :D Az asztali lámpáéra.

A régebbi videó kártyámmal nagyon rossz volt, vettem újat sokat javult de még mindig nem az igazi. Azon gondolkodom, hogy azért nem látsz Te semmit rajta, mert csak nekem jeleníti így meg valami a gépben. Neked meg a gép a saját tulajdonságaival.

2012. jún. 30. 22:49
 9/15 A kérdező kommentje:
A driver a legújabb van fent(tegnap előtt jelent meg új reménykedtem benne,hogy megjavul tőle de nem), szóval az csak nem lehet a probléma... Igazából egy windows újratelepítést fontolgatok(amúgy is lehet,hogy ráférne már).
2012. jún. 30. 22:52
 10/15 mysterion1g ***** válasza:

Naja, egy Windows újrahúzás mindenképpen megéri ha megtudod oldani egyszerűen.


Amúgy összehasonlítottam mindkettőnk töltőképernyőjét és semmi különbséget nem láttok rajta a szövegen kívül :D (Még a felbontás is ugyanaz 1920x1080 asszem) :D


Lehet hülyén hangzik de nem lehet a monitorod? Esetleg fényképezd már le nekem mobillal vagy valami :D most már érdekel mert a screenshoton nem látszik semmi :D


WoWoztam régen sokat de nem emlékszem hogy ennek máshogy kéne kinéznie. Nekem az sem tűnik rossznak. :D

2012. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!