Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft őrszem legyőzèse?!

Minecraft őrszem legyőzèse?!

Figyelt kérdés
Java editionnel túlèlő módban játszunk,nehèz fokozaton. Van valakinek tipp hogy lehetne legyőzni? Bájitalra gondoltam,de egyszerűen nemtalálok netherben őrlángot pedig marha nagy területet jártam be. Esetleg enchant ami hasznos? Gyèmánt páncèl is olyan mintha nemlenne,nemsokat èr ellene

2022. szept. 29. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Amikor mi mentünk, a következőket vittük:

Ajtók, légzés poti, tej, full szett és fegyver (nálam szigony, 1.16ban nyomtuk) illetve kaja és block, na meg persze pajzs


Legyőzésnél annyi, hogy ha fal mögé mész, akkor ugye nem lát téged, oda teszel le ajtót, hogy ne fulladj meg, vagy légzés potit iszol (tejet még ne), vagy ha nem tudsz hova elbújni, építesz blockokból valami kis sarki búvóhelyet (na meg ugye az ajtó hogy lélegezz)

2022. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az se rossz, én kerítés elemet szoktam víz alá vinni, oda is be tudsz állni.
2022. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne építkezz, mert amég él, folyamatosan rádteszi a bányászfáradtságot, ezért semmiképp ne vedd körbe magad blokkokkal, mert ott ragadsz.

mi sajnos így tettük és az összes tejet is megittuk előre...

2022. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gofrisütő ***** válasza:
Tnt, méz vagy slime block az nagyon hasznos, mivel azt bányászfáradsággal is ki tudod ütni. Ha fáklyát is viszel, akkod körbe tudod építeni magad, majd levegőt szerezni egy fáklyával.
2022. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak a vödröt spameled, azzal is lehet szerezni levegőt (csak tényleg spamelni kell hozzá)
2022. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!