Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok Microsoft...

Miért nem tudok Microsoft fiókkal bejelentkezni a Minecraft PS4 kiadásában?

Figyelt kérdés

Megvettem a Minecraftot PS4-re, de már előtte meg volt telefonon is. Ezért is szeretnék bejelentkezni a Microsoft fiókommal PS4-en is.


Amikor próbálok belépni PS4-en a Microsoft fiókba akkor kapok egy hibaüzenetet ami szerint én már beléptem egy másik PSN rendszerbe, azaz valahol egy másik PS-en beléptem. Ebben én 100%-ig biztos vagyok hogy nem tettem. Ezt a Microsoft profilomban lévő tevékenység napló is igazolja hogy én csak iOS eszközön léptem be.


Ez valami hiba lenne? Másnak is volt már hasonló gondja? Tudtok erre valami megoldást?


Már írtam Minecraft supportnak aki kért egy képernyőképet az esetről. Elküldtem majd lényegében ugyan azt leírták amit a hibaüzenetben kaptam és ha továbbra is gondom lenne akkor keressen a Microsoft ügyfélszolgálatát. Találtam telefonszámot de az jelenleg nem működik. Kerestem emailt vagy valami support felületet de nem találtam. Tehát előrébb nem jutottam.



2022. szept. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
microsoft playstation = xbox
2022. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A microsoft fiókkal max Xbox-ra meg PC win10-re fogsz tudni bejelentkezni, a Playstation még mindig a Sony-é, szóval oda külön fiók kell.
2022. szept. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet én fogalmaztam rosszul, de én a Minecrafton belül szeretnék belépni a Microsoft fiókommal ahogy a képen is látszik ezt az üzenetet kaptam.


[link]

2022. szept. 12. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben csak az MC support tud segíteni, mert ők úgy látják már be van regisztrálva egy PS fiókhoz a játék, ami nem a tied.
2022. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam már az MC supportnak még mielőtt ide is kitettem a kérdésemet. Ők azt mondtak ami a képen is le van írva, hogy már máshol bejelentkeztem vagy ha nem akkor a Microsoft fiókommal van a gond. A Microsoftnal kerestem többször is a supportot de nem találtam.
2022. szept. 13. 14:25
 6/6 anonim válasza:

Megoldódott a probléma?

Hogyha igen akkor hogyan?

dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!