Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends elemi...

League of Legends elemi sárkányok?

Figyelt kérdés

Nem régóta kezdtem el lolozni, az alapok megvannak.

A 2022-es Worlds kapcsán figyeltem fel igazán a sárkányokra.

Eddig azt hittem, hogy teljesen random, azaz 20-20% esély, hogy az 5 sárkány közül melyik lesz a következő.

Viszont jó pár meccs után azt a következtetést vontam le, hogy a felhő, illetve a föld sárkány jobban dominál.

Van erre esetleg valami logikus magyarázat?

Esetleg a százalékarányokban van eltérés, és nem 20-20%?

Le van írva ez valahol?

A hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2022. okt. 4. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen random és 2 sárkány után az összes további ugyanolyan lesz ami 3.nak következik és aszerint változik a map is és a soul is az lesz. (Nem lehet az ami a 1. es a 2. - az 1. és 2. sárkány sem lehet ugyanolyan).

Addig swapnolnak 5 percenként (minden kill után 5 perc), amíg egyik csapatnak lesz 4 belőle. Erre kapnak egy végleges soul buffot és 6 perc múlva már Elder fog spawnolni. Azt bármelyik team öli le, kap egy nagyon nagy buffot, minden támadás bónusz true dmg-t okoz és 20% HP alatt executeol.

2022. okt. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2022. okt. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek!
2022. okt. 6. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!