Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Don't Starve lenne a...

Melyik Don't Starve lenne a jobb nekem?

Figyelt kérdés
Üdv. Ugye 2 verziója van. Az eredeti egyjátékos és a Together a multis verzió. Na most én egyedül játszanék az esetek 99%-ban. Így alapvetően az Alone felé hajlanék, de látom a Together folyamatosan kap mai napig update-eket. Szóval Together dlc-k nélkül csak az "alapjáték" ér annyit mint az alone az összes kiegészítővel(skinek nem izgatnak)?

2022. okt. 10. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy is egyedül játszol, akkor a sima alone verzió jobb neked.
2022. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megveszed a multisat azt is jatszhatod egyedül, de ha massal is összeállnál akkor mar nincs gondod
2022. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem és a multisban mi a különbség? Mármint gondolom minden alone karakter benne van? Vagy kevesebb? Erről kérhetnék 1 kis fejtágítást?
2022. okt. 10. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert 4x jatszottam evvel a jatekkal, tul idegölő szamomra, meg nem jött be nekem egyaltalan. De youtuben van fent video ugyh ott sztem bemutatjak
2022. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hintalow ***** válasza:

A simának van törtènete, ès ugy kell megszerezni benne a karaktereket a sztori során.

A togetherben minden karakter elèrhető, csak lerak egy pályára (amik nagyobbak is) ès uccu neki.

A together egyedül nehezebb, több hp-ja van az ellenfeleknek, könyebb meghalni - hiszen arra terveztèk, hogy többen, egymást segìtve jászák.

Viszont a togetherben sokkal több a content, csomó új dolog került bele az èvek során, amiket a sima nem feltètlenül kapott meg.

2022. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm kedves #5-ős. Még annyi kérdésem van hogy ezek az új contentek csak a játék megvásárlásával is hozzáférhetőek, vagy csak külön DLC vétellel?
2022. okt. 11. 18:59
 7/8 Hintalow ***** válasza:

Hát passz, ahogy nèzem, az alap játèkhoz 3 kiegèszìtő van:

- Reign of Giants

- Shipwrecked

- Hamlet


Ezek új sztoriszálak, szereplőkkel, új mechanizmusokkal

A togetherben az ezekben található dolgok jó rèsze alapból benne van szerintem, amik nem, azok gondolom azèrt, mert nem èrtelmezhetőek a multiplayer fèle szabad játèkban.

A togetherhez, szinte csak skineket tartalmazó dlc-k vannak, anèlkül meg lehet èlni ugye.

2022. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, igen mint írtam skinek nem számítanak nekem. De ha olyan DLC is lenne Together-hez ami tartalmat is ad akkor az már más kérdés lenne. Köszönöm szépen a gyors választ.
2022. okt. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!