Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mennyi a lehetőség...

Szerintetek mennyi a lehetőség arra hogy én szerzem vissza a saját profilom?

Figyelt kérdés

A sztori lényege, 4 éve eladtam a ps4-em egy csávónak, és véletlenül Bejelentkezve maradtam a fiókomon, tudni kell hogy akkor már elég sok játék volt a tulajdonomban, és ő ezt nem volt rest kihasználni, és nem is szólt hogy hé B+ Bejelentkezve maradtál de nyugi kiéptem tudom hogy ez nem járt a ps4-hez.

Teltek az évek és nekem új email címem lett el is felejtettem a régit, mostanáig mivel vettem egy ps 5 öt és be akartam lépni a profilomra ami sehogy se ment, jelszó megváltoztatás volt stb... Felhivtam a Sony ügyfélszolgálatot gyorsan vissza is kaptam a profilt, de a mai napon felfüggesztették az egész profilt mert a másik csávó aki ellopta a profilomat is be telefonált, azt mondva hogy az az övé... 2 ev után látszik tranzakció a ps 4 vétele után, nagyobb játékokat is vedd de addig az enyémeket használta ki....

A kérdésem az lenne hogy mennyi az esély arra hogy ő kapja meg a profilom holott ő volt az aki ellopta évekkel ezelőtt??? Nagyon nem örülnék neki mert sok pénz lett a profioba fektetve és ha csak úgy el vennék... Azért mert négy évig valaki kihasználta azt hogy nem vettem észre hogy meglopott.

Mennyi esélyem van nekem vissza szerezni szerintetek? Előre is köszönöm a választ!!!!


Ui:azt mondták a telefonban hogy kivizsgálják az ügyet hogy ki mond igazat, de azért eléggé tartok nehogy elveszitsem ami az enyém.



#lopás #PlayStation 4 #Kétsébeesett
2022. okt. 17. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutasd be az eladás előtti számlákat az ügyfélszolgálatnak. Mármint azokat amiket még az előtt vettél hogy ez az ember kihasznált volna. De az nem sokat segít neked hogy csak évek után jelentkeztél. Miért nem akkor egyből? Nem tünt fel a fiókod hiánya? Most nem bántani akarlak de ha olyan "húde nagyon fontos" lett volna fiókod, akkor nem csinálsz újat és felejted el a régit.
2022. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem új fiókot csináltam, új emailt. A fiók hiánya meg azért nem tűnt fel mert nem volt azóta ps em. Azt. Eladtam 4 éve és azóta most lett a. Ps 5. Amúgy nem bántottál félre érthető volt lehet amit irtam.
2022. okt. 17. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:

ah ezek szerint felhivtad az ügyfélszolgálatot

bannolni fogják a profilt mert eladtad

2022. okt. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még ezt meg újra és újra?
2022. okt. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem adtam el, véletlen Bejelentkezve maradtam. Nem ugyanaz a kettő...
2022. okt. 18. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

És ezt hogyan bizonyítod?

2022. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj hogy nem tudom hogy kéne, de olyan, értékben vannak játékok rajta hogy úgyse fizetnék azt meg senki. Talán az is jó indok
2022. okt. 18. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!