Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Assassin's Creed 2-t vagy...

Ha Assassin's Creed 2-t vagy a brotherhoodot vagy a revelationt végig vittem egyszer, akkor van lehetőség mégegyszer végig vinni a storyt a profilon belül vagy új profilt kell kezdeni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de nem jöttem rá, hogy lehet.
2012. aug. 19. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Játékonként 3 mentési lehetőséged lehet. Tehát 3 profilod.

Az AC2-ben ugye online menti, szóval ott törölnöd kell, ha betelt mind a 3 profil.

A Brotherhoodban és Revelations-ben viszont van lehetőséged újraélni a memóriákat, úgy hogy a játékon belüli menüben a "DNS" pontra mész, ott kiválasztod a Sequencet és Memory-t amit újra akarsz játszani, és mehet is. Nem fogja egyhuzamba végignyomni utána a küldetéseket, de egyesével végignyomhatod, ha van 1-2 küldetés amit ki akarsz hagyni (Én pl a BH-ban az elejét utálom, amikor tökölni kell még desmonddal, meg ezioval, szóval azt skippelni szoktam)

2012. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!