Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyik PS5 trófeát sem fogom...

Egyik PS5 trófeát sem fogom megkapni utólag már sehogy sem, ha gond volt a PSN networkkel mikor csináltam őket?

Figyelt kérdés

Egy vacak indie játékot játszottam amiben szépen sorjában dobálta be a trófeákat látszólag szépen haladva a platina felé. Aztán szembesültem azzal, hogy nem működik a PSN. Újraindítottam a gépet, ez megoldotta. Viszont az összes trófea amit a játékban bedobott, lakat alatt volt. Hiába töröltem és kezdtem újra a játékot, nem változott semmi, már be se dobta a trófeát. Gyönyörű dolog ha játszom egy nehéz játékkal, kínlódok a trófeákért és utólag kiderül meg se szereztem.


Én szeretem ezeket gyűjteni, de ilyen gondot hogyan oldjak meg?



2022. okt. 27. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy trófeákat szerezz nem kell bejelentkezve lenni a PSN-be. Valószínűleg valami más gond van.
2022. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi lehet a probléma?
2022. okt. 28. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem lehet, hogy csak a játékon belül adott jutalmakat? Tuti trófeák voltak?
2022. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tuti trófeák, ki is írja. A szimbólum is stimmel. Évek óta játszom ezzel a konzollal.
2022. okt. 29. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!