Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek van kedve társasjáté...

Valakinek van kedve társasjátékozni hétfő este Budapesten?

Figyelt kérdés
A Játszóház Projekt szokott szervezni társasjáték esteket, ahol rengeteg féle társasjáték közül lehet választani. Most hétfőn is lesz 18-23 óráig a Harminckettesek tere közelében. Én szívesen mennék, de sajnos egyelőre nincs kivel. Valakinek van esetleg kedve csatlakozni?

2022. okt. 29. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Á, az ilyen is csak Pesten van! :(
2022. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Kedvem még lenne is hozzá, DE az ország déli részéből ezért nem fogok fel buszozni/vonatozni Pestre az hétszentség. Mimimum 6 órás utazási idő(csak oda) és a költségekről nem is beszéltünk még.
2022. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Jó érvekkel rábeszélhető vagyok
2022. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Egy senki. válasza:
Benne lennék. Szeretem a társasjátékokat.
2022. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szinte minden kerületben van ilyen klub. Én inkább kora délután szoktam ráérni, ki is néztem a Play Station-t a Béke tér közelében. Azért is azt, mert ha egyedül megyek oda, ott kivételesen van az a pénz, hogy az alkalmazottak maguk is leülnek velem játszani. Sok helyen tilos, inkább hagyják hogy elmenjen a vendég, soha nem is értettem ennek a logikáját, itt viszont kifejezetten bátorítják. Egy óra 1000 forint, ami egy öt fős játszmánál reális, és ha új a játék akkor ennyiért meg is tanítják (miközben, ha kell, beállnak játszani).

Ha egyedül megyek oda, és kifizetem az ezrest, akkor ketten is beállnak, hogy legalább hárman legyünk. Akinek barátai nincsenek, annak pénze legyen, és le van zsírozva :D :D :D

2022. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Beszélhetünk róla, szerintem ráérek hétfőn.

Egyszerűen sehol sem találok társasjátékos klubokat, játékpartnereket, akik ráérnének.


22F, Bp

2022. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Play Station Budapest

Társas-, Kártya- és Szerepjáték Klub.

1135 Budapest, Reitter Ferenc u 72-74


Kedden délután 3 körül megyek oda, kipróbálni egy pár társasjátékot. Ha érdekel.

2022. nov. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezen a héten szerdán megyek a Play Station-be. Du 2-kor nyit.
2022. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!