Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elkezdenèk Airsoft ozni de...

Elkezdenèk Airsoft ozni de nem tudom hogy álljak neki? Fegyver,ruházat,meg ami még kelhet mellé? Valaki tanácsot tud adni pls

Figyelt kérdés
Ha úgy van szívesen gyakorolnèk kicsit ha valaki segíteni. Meg bele tanulni baja környéke ?

2022. nov. 1. 07:24
 1/9 anonim válasza:
32%
Mondjuk HA, tudnád használni az internetet, akkor rákeresnél, hogy: BAJA AIRSOFT és rájönnél, hogy ott...
2022. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

1. védőmaszk, lehetőleg lyukasztott lemezzel (ha nincs, akkor dróthálós). Felejtsd el az átlátszó védőszemüveget, ahogy rohansz, be fog folyton párásodni a szemüveg, nem látsz, ha leveszed kilőhetik a szemed, plusz a maszkkal a szádba se repül be a golyó.

2. A felszerelés pénz kérdése. Vannak komoly elektromos fegyverek, akár mesterlövész puskák is, ezek 100-150 ezret is elérhetik. Az se mindegy hogy barátokkal játszol vagy hivatalos meccsekre akarsz járni, hivatalos meccsen a legtöbb esetben nem engedélyezett a mid-cap tár (alul tekergetős), tehát akkor kellenek plusz tárak, azokhoz valami málha mellény hogy tudd hol tárolni stb.

Épületharcban megadott DPI-ig lőhetsz csak nagy fegyverrel, pl mesterlövész puska ki van zárva, akkor oda vagy pisztoly kell vagy alapból kisebb puska.


Javaslom menj fel a softair.hu oldalra és kezdésnek ott olvass utána pontosabban. Kezdőknek spring (rugós) fegyvert ajánlanak, ez a legolcsóbb kategória és ha megunod vagy nem tetszik, nem költöttél rá százezreket.

2022. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból mindenek előtt olvasd el a MASZ-t mert ott mindent leírnak és ha megszegsz valamit a szervező le se fogja szarni hogy nem tudtál róla mert neki a legfontosabb elősnek pénztárcája masodik a MASZ .
2022. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, írj egy privátot és az előttem írokra ne hallgass.

-Rácsos szemüveget/maszkot semmiképpen ne vegyél, mert átpréselődik rajta a biobb törmelék. Inkább egy thermo lencsés paintball maszk vagy egy jobb munkavédelmi szemcsi és dechatlonos páramentesítő stift és rácsos balaklava.

-A midcap tár nem alul tekergetős, az a highcap

-Airsoftban nincsenek meccsek, csak játékok

-Springes puskát senki nem ajánlana kezdőnek, ne vegyél még véletlen sem


Nem értem, hogy mi a f*sznak kell válaszolni, ha nem értesz hozzá.


A MASZ nem törvény, hanem egy iránymutató szabályzat, amit a legtöbb szervező használ.

2022. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4# akkor te is tanulható volna valamit mert sok baromságot össze hordtál.

1-2 alap dolgon kívül

2022. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
High-end hpa engine-es puskám van, meg mellette jelenleg 6 másik, de kb 25 féle legalább megfordult nálam. Hetente legalább egy, de nem ritka, hogy 2 játékon is részt veszek. Játszottam már minden játékstílusban és a puskámat is én építettem. Mi kivetnivalót hagy maga után, amit írtam?
2022. nov. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De olyan dolgokról beszélsz amit nem is írtunk .


Pl egy k*rva szóval nem írtam hogy a MASZ az törvény de vannak szabályok és azokat mint minden szabályt BE KELL TARTANI .


Nem mondhatod azt hogy na most bemegyek védőszemüveg nélkül mert kemény vagyok mert nem lehet .



A 2-es válaszában meg semmi kivetni való nincs

2022. nov. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De mindig kell egy ember aki mindenkinél okosabb .


Én meg 7 éve airsoftozok és senmit nem érdekel mennyi játékon voltál már mert akár az tingli tangli is lehetett vagy pedig sima zászló foglalás vagy ,C&B . Qmi teljesen eltér mondok egy mil-sim vagy real-simm játéktól.

2022. nov. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-5 darab 2-3 napos milsimen voltam és 10+ egy naposon. Ezen kívül rühellem a tanglikat a primitív emberek és játékmód, meg az eszetlen locsolás miatt. Cqb-zni járok, de az teljesen más, mint egy tangli és garantálom, hogy megeszek ott reggelire akármilyen milsimkirályt.


#7 Én sem mondtam egy szóval sem, hogy azt mondtad, hogy a MASZ törvény, csak próbáltam a kérdezőnek is segíteni a válaszommal:D

Ezen túl természetesen fontosnak tartom a szabályok betartását.

A #2 válaszával meg leírtam, hogy mi a baj, de akkor mégegyszer.


1. A rácsos szemüveg a lehető legnagyobb érvágás, ha csak nem mesterlövészkedni fog, ami kezdőként nem ajánlott. Ha egy tanglira, vagy cqb játékra megy elsőnek (ez a valószínűbb, mintsem realcapre limitált játék, ahol lehet, hogy le sem lövik 1 nap 1-nél többször) nem kizárt, hogy kap egyet arcra és átmorzsolódik a bb a rácson. Én is lőttem már másnak át novritsch által forgalmazott rácsos szemüvegen, a srác nem győzött hálat adni, hogy nem egy snipa bb-je morzsolódott át rajta, amire kint ugye fps chrono van általában és joulecreepel, mint az állat.

2. A sima szemüveg biztonságosabb, és mint említettem egy páramentesítő stiftel megoldható a párakérdés. Nem szilikonnal körbezárt tájvángános, 4 euros szart kell venni és nem párásodsz.

3. (Gondolom ez csak elírás) a Highcap tár a tekerős, a midcapek már rugós szerkezetűek.

4.Tudomásom szerint a DPI az egérérzékenység. Cqb játékokon Joule korlár van, ami a torkolati sebességből (Fps) és a bb tömegéből (g) adódik. Ha a snipered belefér az átlagban 1,5j-os korlátban, azzal is játszhatsz, csak baromira nem praktikus.

5. -Ami a legjobban fáj- az helyett, hogy vesz egy springes pisztolyt, ami elveszi egy életre a kedvét tőle, inkább béreljen egy játékon ugyan annyiért és próbálja ki élesben. Ha meg springes sniperre gondolsz, az legalább akkora tökönszúrás magad részére, mint a rugós pisztoly. Amennyiért venne egy well puskát, amivel semmire nem megy, abból 5x elmegy bérlős cuccal játszani és valóban élménnyel gazdagodik.


Realsim játékok ma már abszolút nincsenek és milsim is egyre kevesebb (nem az oldalirányításos, karszalagos szar, amire ráírják, hogy milsim).

2022. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!