Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Furának számít az ízlésvilágom?

Furának számít az ízlésvilágom?

Figyelt kérdés
Abszolút nem játszom online, na jó swtort igen de csak a sztori meg a szerepjáték kedvéért. Többnyire rpg-ket játszom a szerepjátszás, a döntési lehetőség és persze a buildelés kedvéért. Leginkább a régi crpg-ke szeretem mint a baldurs gate, újabbakból pillars of eternity stb. Úgy érzem nemigen illek be a gaming közösségbe mert az emberek jórésze valorantozik, genshimezik meg nem tudom mi a trendi manapság.
2022. nov. 3. 02:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy olyasmivel játsszon az ember ami neki tetszik, itt totál sokadlagos tényező, hogy kívülről ki mit gondol erről. Na meg amúgy is, nem azzal kell foglalkozni h a másik mivel játszik, hanem játszani. :D
2022. nov. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te magad is állítod, nem átlagos gamer ízlésed van. Szerintem ez teljesen rendben van, sokan vagyunk így mások is. Annyi hogy aki nem a tömeget követi, az próbál saját irányokba elmenni, tehát mindenkinek másmilyen lesz a palettája. Egyedibb, és ez néha lehet fura is, de szerintem jobb út, mint a tömeg után menni. Amúgy a crpg-ket kifejezetten mostanság kedveltem meg újra én is!
2022. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A gaming amúgy is mainstreamé vált, felhigult, már azok is játszanak akik régen leszóltak minket hogy kockák vagyunk.
2022. nov. 3. 18:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Többek között ezért is pártoltam át az indie címekhez. És a régebbi, klasszikusabb darabokhoz. Sok esetben úgy érzem az aaa címeknek már nem én vagyok a célközönsége. Hanem akikre te magad is hivatkozol kérdező, a 3-as kommentedben :)
2022. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy különleges. Nem sértegetni akarlak, de ez ugyanaz a kategória, aki érettebbnek hiszi magát azért, mert régi zenéket hallgat. Teljesen normális az ízlésed, mai napig sokan rajonganak a régi stílusú rpg játékokért.
2022. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok: de abban egyetértünk, hogy a gaming felhígult. Lásd: Witcher 3 mennyire szájbarágós lett, az egész játék abból áll, hogy pöttyöket kell követni, pedig az első két része egy mestermű volt (szerintem).
2022. nov. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ki mondta hogy különleges akarok lenni b'zmeg? Mindenki olyan okos az oldalon, azt hiszitek olvastok más fejében?
2022. nov. 5. 00:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik betalált. :D

De mondtam, hogy nem sértésnek szántam. Mindenki volt ilyen korszakban, még én is. Ez természetes.

2022. nov. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De nincs ilyen korszakom mert nem hiszem azt fogd már fel!!
2022. nov. 5. 00:33
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na várj, kicsit pontosítok. A különlegest ne úgy értsd, hogy mások fölött álló, hanem inkább kívülállónak. Mint mondtam mindenkinek van ilyen korszaka, nem veszed észre azokat, akiknek veled egyezik az ízlése, hanem inkább a többiekkel foglakozol. De rám ne légy dühös, én is átmentem ezen, mint sokan mások.
2022. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!