Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a Sims 4-em?

Miért nem működik a Sims 4-em?

Figyelt kérdés
Illetve nem maga a játék, hanem a letöltött modjaim nem akarnak működni amióta 2-3 napja frissített a játék... H belépek azt írja ki, hogy engedélyezzem a modokat, aztán restartoljam a játékot, de ha kilépek belőle és vissza, megint ki vannak kapcsolva a modjaim... Miért? Mit kéne tennem, amitől újra működnének??

2022. nov. 3. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
valahonnan leszedted a modokat? vagy minden eredeti?
2022. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1es vagyok.

Ha minden eredeti akkor működnie kell. Ha nem működik, akkor mindenképpen írja az Originnek. Nekem volt, hogy akadozott a játék. Írtam nekik, és válaszoltak is. Azóta jól működik.

2022. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a TSR-ről meg a patreonról szedtem le a modokat
2022. nov. 3. 13:58
 4/5 A kérdező kommentje:
A játékot megvettem még tavasszal, aztán eddig működött a kis modjaimmal együtt de most nem
2022. nov. 3. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem korábban így sikerült megjavítanom ezt a problémát:

Zárd be a játékot.

(Csinálj a játékról egy biztnsági mentést.)

Keresd meg a játék fájl-ai között a bizonyos options.ini nevűt. (ennek a heye valószínűleg Dokumentumok/electronicarts/thesims4 mappa).

Ezt a fájlt húzd ki a mappájából az asztalra.

Utána indítsd el a játékot és próbáld meg megint bekapcsolni a modokat. Újraindítod, hogy elmentse a beállítást és utána működnie kellene.


Ez a megoldás eredetileg innen jött: [link]

Nekem korábban bevált.

2022. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!