Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Howrse játékban hogy lesz egy...

Howrse játékban hogy lesz egy ló csapatló? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy lovat, majd egy darabig versenyeztem vele, tenyésztettem, bónuszokat adtam neki, aztán egy szép napon a tenyésztés fülön azt írta a játék, hogy ő egy csapatló, így nem tenyészthető. Megkíséreltem eladni, de ekkor a játék csak a menhelyre történő értékesítést engedélyezte (amivel nem szeretnék élni, mivel drágán vettem, aztán költöttem is rá).

Próbáltam a "kézikönyvben" utánanézni a dolognak, de nem lettem okosabb, hogy egy értékesítéseken vásárolt ló hogy lesz egyik pillanatról a másikra tenyészthetetlen és eladhatatlan. Gondoltam még arra is, hogy kasztrálom hátha akkor legalább az eladás megnyílna, de ez a lehetőség sem aktív a játékban a lovam oldalán.


Valaki esetleg tapasztalt hasonlót, vagy legalább el tudja magyarázni, mi történhetett?



2022. nov. 3. 11:48
 1/1 Dzs2004 válasza:
Szia, nekem a kancám ilyen. Született tőle egy ménem és egy kancám, aztán kiírta, hogy csapatló, így nem tenyészthető. És eladni sem tudom, csak a menhelyre. Én is azért jöttem, hogy utánna nézzek, ez hogy lehet, de semmi infó róla sehol.
2023. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!