Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik a Robloxban Nov....

Mi történik a Robloxban Nov. 9edikén?

Figyelt kérdés
Azt hajtsák hogy ne játszunk 9edikén, mert gondok lesznek. Azt hallottam hogy valami hacker támadás lett, megint. Én most meg senki nem tud belépni a robloxba. Youtuberek is ezt üzenik (robloxosak).

2022. nov. 5. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom a hacker-ek mért vesztegetnék az idejüket 1 ilyen kisgyerekeknek való ótvar játékra. xD
2022. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Mert ha ellopnak adatokat azt visszavasaroljak
2022. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ez megint olyan mint a ,,jenna a nagy hacker'' dolog volt 2022 Februájárban. Volt egy rövid kis film amit valaki megtalált és elkezdte azt terjeszteni, hogy ő egy halálos hacker. Aztán az rá tett mégy egy lapáttal amikor kreekcraft azt mondta, hogy feltörte. Végül lebuktatta de a mai napig néha látok ilyenféle reklámot robloxon. Ez csak valami kamu hazugság lesz aminek megint sokan be fgonak dőlni. Akkor már a roblox jelezte volna. Hidd el november 9-én is több száz millióan fognak játszani mint tegnap. Én egyedül c00lkidben hiszek.
2022. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Ez megint egy dolog amit egy hülye kitalált és a többiek ezt beveszik. Már 20 ilyen story volt. Az hogy meg nem mukszik a roblox az meg az azért van mert shut downol ami elég gyakori a robloxon. Ennyi a történet
2022. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!