Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játék fajta miatt...

Milyen játék fajta miatt bannolhatnak esetleg törölhetik az adott játékot robloxban?

Figyelt kérdés

Pokemom játékokat sorban törölték a copyright miatt, de tegyük fel hogy szeretnék csinálni egy egyedi simulator játékot, ami a pokemon inspirált, de egyben más játékmódokkal lenne megfűszerezve, ezért is törölhetik? Pl egy állat se lenne pokemon pl nem lenne pikachu hanem lenne helyette egy máshogyan kinéző teljesen új névvel ellátott állat. És hasonlítana az adopt mere is, pl etetni és gondoskodnod kellene a elfogott állatodról is. (



És a másik fajta játék ami kissé felnőttes tartalmúbb, olyan fajta játékot akarok csinálni ahol inni kell bort, sört pálinka stb, és kapsz pontokat ilyen szokásos egyhangú simulator game csak alkohol van benne sima italok helyett..ezért bannllhatnak esetleg törölhetik a an játékomat?



2022. ápr. 27. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
elolvastam a roblox szabályzatát és feltűnt a drog meg az alkohol téma, szóval a játékom offos, de mi van akkor ha drunking helyett irok drxnkingsimulator, meg a többi alkoholt elnevezem más fajtájuvá, akkor is törölhetik?
2022. ápr. 27. 18:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti kérdésre válaszolva: ha a pokémonod már nem pokémon akkor nincs gond. Sok más "pokémon" játék van ma ami sikeres. Pl ott a TemTem vagy a 2 Nexomon. De vannak kisebbek, kevésbé ismertek is. Szóval amíg csak az alapőtlet hasonló addig nincs gond.



Ami az 1. kommented illeti. Mivel roblox "gyermekbarát" ezért hiába nevezed át, ha leellenőrzik és azt látják hogy az a lényege hogy lerézegedj,stb akkor úgyanugy törlik, hiába nevezed át az italok neveit.

2022. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ, akkor törlöm a játékot amibe belekezdtem már, talán lesz majd más ötletem is később. mégegyszer köszi szépen
2022. ápr. 27. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
megcsinálhatod csak ne legyen pikachu meg ilyenek, magát a nevet nem adhatod meg mert akkor kapd a copyrightot. Mondok 1 példát híres anime a naruto robloxos játék a Shindo Life de nem lehet copyrightolni mert nincs benne naruto, csak Narumaki. Ha hasonlóan kijátszod a rendszert akkor simán felmehet a game!
2022. máj. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, teljesen más név és kinézet lenne, de az alap ötlet a pokemon (kedvenc anime és játékomis) meg összevegyítve az adopt mevel, de még a blendert tanulgatom, szóval addig a játék tervezés offos, bár a map már megvan nagyjából. De egyedül eléggé nehéz
2022. máj. 4. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy viszont nem para szerintem és simán felmehet majd
2022. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!