Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-ban miért tűntek el...

Minecraft-ban miért tűntek el a kibányászott és termelt cuccaim, a ládákból, ezenkivűl eltűntek az állataim amiket elkerített karámban tartottam az épületek megvannak de a kerítések, korlátok eltűntek?

Figyelt kérdés
Néhány hétig nem indult el a játék minden nap próbáltam de ma elindult de mindenem eltűnt. Túlélő mód 1.11 -en játszottam de azt már nem lehet választani csak 1.17-et de ettől nem lehet.

2022. nov. 7. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Kellemetlen.
2022. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem szerveren történt, akkor ötletem sincs mi lehetett

Nem szokott ilyen lenni alapból


Talán egy ötletem van, egyszer volt nálam az, hogy játszottam, majd a gépem kapott egy errort, újraindult és a világot visszaállította X idővel előtti állapotba, talán ez lehet, hogy ha pl előre megcsináltad a dolgokat és utána történt valami hasonló és azért nincs ott, ami máskor volt

2022. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sokáig el sem indult a jatek azt írta ki hogy frissitsem a launcher-t. De minden nap megpróbáltam és tegnapelőt elindult de mindenem eltűnt.Egyszer letöröltem a játékot aztán ujra telepítettem, a mentéseket mindig kimásoltam egy pendrivera és onnan másoltam az ujrstelepitett jaték saves mappájába. A pályákat visszakaptam a pontszámom se nullázódott le épületek vasúti sínek megvannak de a kezemben lévő kardom páncélom stb eltűnt. Plussz az állataim a ládáim tartalma és érdekes módon a kerítések, mintha az más lenne mint a többi építmény.
2022. nov. 8. 11:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

(2. vagyok)

Az inventory tartalma maximum akkor törlődhet, ha más accounttal lépsz be abba a pályába, ugye alapból lementi "x" felhasználó névre, de ha te "y"-nal lépsz be, a nálad lévő cuccokat úgy érzékeli, hogy az másik személy = nem a te cuccaid


Az építményeket még mindig nem tudom, a fentebbi ötletem érvényes rá, hogy valamiért talán visszaállította régebbi időre a cuccaid

2022. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De korábban is voltak cuccaim még a játék legelején is, tehát ez nem egy korábbi állapot ráadásul a 42-es szintem is megvan de üresek a kezeim stb...
2022. nov. 8. 17:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Java alapú mine-on játszom amiről 2 éve azt irtak hogy meg fog szűnni, talán ezért nem indult sokáig. A másik , hogy csak 1.17-en indul hiába van beállítva hogy a legutóbbi verzión fusson.
2022. nov. 8. 17:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen launchert használsz de nem hangzik túl jónak. A világod lehet hogy valamelyik másoláskor korruptálódott. Valamint 1.11-ről 1.17-re ugrani elég komoly dolog.

A java alapú minecraft sosem szűnt meg és nem is fog elméletileg. Valúszínűleg a launcherednek a kiszolgálója halt meg mert lehet hogy halott az a launcher, főleg ha tört. Mert ugye van egy szerver ahonnan tölti le a jar-fileokat és ha az a szerver lehal nem fog rendesen működni a launcher. Mondjuk amit még el tudok képzelni hogy ilyesmi akkor szokott történni amikor egy világot régebbi verzióban tölt be az ember. Nem lehet hogy betöltötted 1.17-ben aztán 1.11-ben indítottad el megint?

2022. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miota visszajött a jaték nem lehet választani verziót, régebben volt egy legördülő kis hely ahol választani lehetett most csak az edit profile van ott beállítottam a use latest version-t de csak 1.72-őn indul.
2022. nov. 10. 13:13
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szar a launchered, próbálj szerezni egy újat vagy vedd meg a játékot.
2022. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha megveszem az eredeti játékot akkor a mentéseket bemásolhatom a savas mappába vagy ez csak tört verziónál müködik ?
2022. nov. 11. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!