Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez szerintetek normális lehet...

Ez szerintetek normális lehet vagy valamilyen problémája van a GPU-nak? ASUS Radeon RX 580 8 GB

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy van egy ASUS Radeon RX 580 8 GB videókártyám, nemrég cseréltem rajta mindkét ventillátort ugyanolyanra, amilyen a gyári volt. Illetve Arctic MX-4 pasztával újrapasztáztam. De sajnos nem oldódott megA hőmérsékleti adatok a következőek:

Gof of War közben 75-80 fok között van a hőmérséklet és nagyon nagy a hangja.

Star wars Battlefront 2: 78-82 fok között megy a hőmérséklet

Lego Star wars the Skywalker Saga : 64-66 fok

Overwatch 2: 68-73 fok


A legfőkeppen a zaj zavar engem, ez normális vagy lehet valamilyen problémája a GPU-nak



#Asus #zaj #melegedés #RX 580 #Ventillátor csere
2022. nov. 9. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdés milyen a gépház, ott milyen a légáramlás, hol van maga a gép, pl radiátor közelében a fűtésszezonban nem kell meglepődni ha forrósodik.
2022. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Gépház az egy jobb minőségű gépház. 2 db 12cm-es ventillátorral felszerelve a gép nincsen fűtőtest közelében.
2022. nov. 9. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mai kártya, izzad az adott jatekok alatt, meg szep hogy nagyon forro es lancfuresz hangja van.

Allits fps lockot, es egy két grafikai beallitast vegyel vissza.

Nalam kb fix 60 fokos jatek alatt, nyáron is, es semmi hangja nincs, a géphaz se kimagasló kategoria.

2022. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annál a kártyánál az a 80 körüli érték nem is veszélyes.
2022. nov. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!