Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PlayStation 5 ára vissza...

A PlayStation 5 ára vissza fog még állni az eredeti értékre?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Minek állna vissza, még rá dobnák egy 50000- ft ot úgy is megveszik .
2022. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 év múlva talán
2022. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd ha jön a PS 6 akkor vissza fog. Addig, meg amíg a hülyék ilyen áron is megveszik biztos hogy nem fogják.
2022. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
persze, amint a Forint megerősödik és megint 300 Ft-ért kapsz egy eurót nem 400+ ért, ehhez viszont egy épkézláb kormány kéne, ami nem lop szét mindent.
2022. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
hát aki képes 240 ezret kiadni egy konzolra (akár ps5 akár xsx), úgy hogy kb minden exklúzív kijön pc-re, és már kanyarban az erősebb konzol változat, az egy hülye... Akkor inkább egy xbox series s 120k-ért meg talán egy gamepass 12k-ért azt szevasz :D Ja igen, 20-25 ezres játék árak... ha elvileg válság van, akkor nem értem hova van ennyi lóvéjuk szórakozásra embereknek?
2022. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
#5 Lőtt és gól. Akiknek erre van pénze azok csak ne sírjanak a válság miatt.
2022. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de az 5. és 6. válaszoló megspórolhatta volna az idejét azzal, hogy nem ad választ😀


1. nem azt kérdeztem, hogy pc/konzol, xbox/ps magasan nem izgat, fórumra kell menni vitázni, de ott vszeg hamar helyreraknak


2. aki 25 ezerért vesz játékokat, az vszeg nem is sír a válság miatt


De köszönöm, hogy ide pazaroltátok az időtöket

2022. nov. 15. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 gyere, rakj helyre akkor ha ekkora a kabát :) Ez is egy fórum. Én leírtam a véleményem, meg is indokoltam, te meg csak ideböfögsz valami böszmeséget, good job :D A józan ész vs. tehetőség nem feltétlen zárja ki egymást öreg... vehetnék simán ilyen konzolokat, de minek? Még anno PS1-el kezdtem amikor az megjelent ami nem most volt, végigkövettem az összes konzolgenerációt, itt van az összes a polcomon, és akkor volt értelme megvenni őket, mert voltak exklúzívok, volt fejlődés, és sokkal olcsóbb volt egy konzol mint egy hasonló erejű pc. Mára meg már SEMMI értelme konzolt venni, se eklúzívok, se erősebb hardver, nem beszélve arról hogy már generáción belül is vannak eltérések és ez az új trend, 3 évente vedd meg ugyan azt csak kicsit erősebben, a sok hülye meg meg is veszi :)


A 25 ezres játékok meg kész röhej, az tényleg egy gyökér aki ennyiért veszi a játékokat mikor pc-n ott a kulcsos alternatíva, meg az ezer helyen lévő állandó leárazások hivatalos helyekről (gog, steam, epic, humblebundle stb...). pl Spiderman Miles Morales 50€ steamen, de 30€ kinguin-en.


De ha olyan kérdést posztolsz, ahol az árat vitatod, akkor te lehetsz az aki baxottul minden fillér kiadást 2x meggondol, mert nincs mit a tejbe aprítani. Akkor miről beszélünk ember?

2022. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#1 A józan ész vs. tehetőség nem feltétlen zárja ki egymást öreg... vehetnék simán ilyen konzolokat, de minek?


Na, ez tök jó, de én írtam olyat, hogy azért szidod a konzolt mert meg sem tudnád engedni magadnak? Én nem látok ilyen megjegyzést a részemről 😀


#2 …és sokkal olcsóbb volt egy konzol mint egy hasonló erejű pc


Hát szerintem aki 185-ért jutott ps5-höz lehet vitatkozna ezzel, pc-nél nem elszálltak akkoriban a videó kártya árak? De a lényeg, hogy biztos megvolt az oka annak, hogy konzolt vettek. PS csoportba pl. múlthéten láttam, hogy egyik media marktban fifa-val 225 volt a ps5, ezen az áron nem tudom milyen pc-t lehet összerakni, de ha már erőset akkor tök jó


#3 A 25 ezres játékok meg kész röhej, az tényleg egy gyökér aki ennyiért veszi a játékokat


Engem nem igazán izgat ki mennyiért vesz játékot, te viszont gyökérnek nevezel kvázi minden ps5 felhasználót aki megvesz egy cd-t. Na, erre a kijelentésre már inkább lehetne mondani, hogy irigységből írod, de én nem teszem, hiszen leírtad, hogy megvehetnél bármilyen konzolt, én elhiszem.


#4 De ha olyan kérdést posztolsz, ahol az árat vitatod


Vitatom? Mit vitatok?😀 1 db kérdést tettem fel, még csak leírást sem fűztem hozzá 😅 a kapott válaszokat megköszöntem


Az utolsó mondatod pedig személyeskedés, ami enyhe intelligenciahiányt sugall, de reflektálva rá, 290-ért nem, nem vennék ps-t, viszont ha olyan akciót látok a közelemben, mint amilyet néha PS csoportba feltesznek (mint 225 játékkal együtt), azt így, a válaszok alapján mostmár elhoznám.

2022. nov. 15. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!