Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen TV kell az eredeti PSX...

Milyen TV kell az eredeti PSX élményhez?

Figyelt kérdés
Retro hangulatot akarok teremteni, hogyan tudnám ezt a lehető legjobb módon kivitelezni? Milyen TV adná vissza azt az élményt amit a PSX adni akar? Hallottam egy TV-ről amit direkt PSX-hez gyártottak (Trinitron Color TV - KV-21SP1) de lehetetlen beszerezni.

2021. máj. 8. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én annyira nem értek hozzá, de szerintem egy projektoros TV lenne a legjobb hozzá. Nagy a kép méretük, a miénk 110 centi, viszont jobb a minősége, mint egy hagyományos TV-nek.
2021. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok, nekünk pont ilyen van: [link]


De van még fent egy jópár. Viszont rosszul emlékeztem, csak 96 centi a képátló.

2021. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár sokan szidják őket. Mondjuk valóigaz, hogy a betekintésiszöge nem a legjobb és rohadt nagy. Szóval jó sokat makogtam is feleslegesen. Bocsi. Mea culpa. Mea maxima culpa.
2021. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem a jobb minőség a cél, hanem az akkori 1996-os minőség
2021. máj. 8. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerezz valahonnan egy 96-os TV-t. A konzolokat nem fejlesztették konrétan semmire. Pont az a lényeg, hogy egyszerűen használható legyen.
2021. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!