Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Classic vagy Retail WoW? Miért?

Classic vagy Retail WoW? Miért?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 16:10
A kérdező szavazást indított:
Classic
Retail
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Classic. Mert a Lich King-nél állapodott meg, ami az eddigi legjobb állapota volt a WoW-nak a legtöbb játékos szerint. Anno a WoTLK idejében volt ráadásul a WoW előfizetők száma a legmagasabb.


Én kipróbáltam a Retailt meg a Classic-ot is, adtam még egy utolsó esélyt ma reggel a Retail-nek, hogy kijöttek a sárkányok, de szar sajnos. Pattogós, ideges játékritmus, fura új UI, túlzsúfolt már mindenféle rendszerrel a játék és egyik sem segíti a beleélést a karakteredbe.


Azt vettem észre, hogy amikor a Classic-ot tolom, akkor nyugodtabb vagyok, jobban úgy érzem, hogy tényleg ott vagyok Azeroth-on, visszajön a 2000-es évekbeli Tauris hangulat.


Szóval most a Dracthyr-okig vacilláltam, de ma eldöntöttem, hogy végleg dobbantok Classic-ra.

2022. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

#1 Ráadásul a Dragonflight sztorija is milyen már:


Több, mint tízezer éve a titánok megáldották a sárkányok őseit, hogy ők legyenek a világ varázshatalmú vigyázói. De pár sárkány ezt visszautasította. Tízezer évig durciztak, és pont most eldöntötték, hogy mennek megölni a jó sárkányokat és elpusztítani a világot XD

2022. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az új kiegészítő a retail-ben. Itt repkedek sárkányként, dínómániásként kötelező darab :)
2022. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az új kiegnél nálam pozitív csalódás az új talent rendszer, elég sok opció van ami működőképes nem csak egy "meta" spec van. A customizálható UI is nagyon jó változás.


Viszont nem fogom játszani. Egyetlen dolog miatt ami nem újkeletű. A gear szerzés stb megint időtlen időkig fog tartani. Rá vagy kényszerítve hogy nyomj 4 módban raidet, mythic dungeont stb. Megint egy kieg ami csak időmilliomosoknak lessz játszható.

2022. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!