Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért bunkóznak egymással a...

Miért bunkóznak egymással a sims karakterek?

Figyelt kérdés

Szegény Sofia családot szeretne, de hiába próbál ismerkedni, vagy ő vagy a partner egyszercsak indokolatlanul gonosz lesz, vagy éppen nagyon mérges.

Ismerkedéshez akarok csalást használni, ebben a háztartásban semmi ilyesmit nem vetek be. Enélkül lehet valamit tenni, hogy rendesen tudjanak kommunikálni egymással? Már mindenki utálja szegényt.. 😃



2022. nov. 24. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen bug pár hete, ezek szerint még nem javították volna?

Nézd meg, hogy a legfrissebb verzió fut-e nálad, hátha.

[link]

2022. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Jaj, milyen kérdéshez tévedtem. :D
2022. nov. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm! Egyébként konzolon (ps) játszom. Ez kimaradt és ki tudja, talán fontos lehet. :)


#2

Na milyenhez? Talán meglepő, hogy Szórakozás: Játékok kategóriában valaki egy játékról tesz fel kérdést? :)

2022. nov. 25. 06:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Találtam egy frissebb cikket ugyanerről. :)

[link]

Azt nem tudom, hogy konzolon verzióilag mennyiben másabb, n

mint gépen, nem értek hozzá, de ezek szerint a probléma még él, szóval nálad is lehet ettől akár.

2022. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

"köcsögölési járvány" 🤣

Hat akkor várom a december elejét, hátha megjavul majd. Köszönöm! 😇

2022. nov. 25. 07:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor a hiba nálam lehet, de én még nem futottam bele ebbe. Ez csak az új családokat érinti? Mert én már 1 több éves családdal vagyok és mint írtam semmi ilyen "K járványt" nem láttam(még?).
2022. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Nem tudom, elképzelhető, mert nekem az összes háztartás viszonylag új. :)

2022. nov. 25. 10:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!