Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az airsoft pisztolyokban...

Az airsoft pisztolyokban meddig szabad bent hagyni a gázt?

Figyelt kérdés
Neten olyan infót találtam hogy "nem szabad sokáig"... de mennyi az a sokáig? Ezt sehol nem írják, ez röhelyes. xD

2022. nov. 26. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a folyamot nyomás alatt tartás kikezdi a tömítéseket de hogy mennyire, ez a fegyver minőségétől függ, ezért nem is lehet pontos időintervallumot mondani. Én azt mondanám hogy mar 1 óra sem tesz jót neki ha csőre van töltve.
2022. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most hogy kiírtam végre találtam is infót. Pár óra max pár nalig esetetleg benne lehet hagyni. Hetek, hópapok károaíthatják.


Nyilvás sokmindentől függ. De egy kb időt csak leírhatnának. Ha mást nem akkor azt az infót osszák meg, hogy egy rossz minőségű airsoftnál mennyi a max időm.


Kösz az infót 1.

2022. nov. 26. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Greengasos tárakat csak nyomás alatt tárold
2022. nov. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondta. Green gazost csak nyomás alatt. Kiszarad a tömités anélkül. A CO2-os patron nélkül.
2022. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!