Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj a Need For Speed...

Mi a baj a Need For Speed Carbon-nal?

Figyelt kérdés

Nemrég újra feltelepítettem gyerekkorom egyik kedvenc játékát a gépemre, viszont egészen játszhatatlan. Általában a bevezetőknél és a cutscene-eknél (pl.: a kanyon versenyek bemutatója). Ezekkel még úgy-ahogy rendben vagyok.


Kenji versenyei után viszont (egy alkalom kivételével) mindig összeomlik a játék a zseton választásnál. (Első alkalommal a Yumi-s cutscene-ig jutottam, de beakadt és hang sem volt). Vagyis játszhatatlan.


De, mi a probléma?


A játék valószínűleg nincsen optimalizálva Windows 10-re. A kompatibilitási beállításokat már állítgattam, az XP semmilyen Service Pack-jában sem lesz stabilabb a játék, sőt, néha textúrák hiányoznak az egész autóról.


Mi lenne a megoldás?



2022. dec. 4. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez már akkor is ilyen volt amikor megjelent.

Volt, hogy 3x nyomtame versenyt mire 1x végre nem fagyott ki.

Amikor sofőr társat választasz az egyik csávónál mindig fagyott, gyorsan elnyomtam. Stb

2022. dec. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is kivittem a karbont anno, de nekem ezek a hibák sosem jöttek elő. Más kérdés, hogy én a carbont már sajna nem élveztem, az utána lévő részeket meg még inkább nem. Szerintem túl vannak toltva. Az NFSU2 volt a vízválasztó, és az NFSU1-ig bezárólag élveztem ezt a játékot.
2022. dec. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Eredeti a játék?

A tört verzióban volt olyan, hogy az egyik bossharc után menni kellett valahová (azt hiszem, egy új csapattársat felvenni), és akkor szó nélkül kidobott az asztalra.

2022. dec. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tört verzió, ezeket már nem lehet beszerezni sehonnan és nem sok ember vette se régen eredetibe :D
2022. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első körbe vedd meg eredetibe. Utána jöhet a rinyálás. :)
2022. dec. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 küldj linket hol lehet megvenni, figyelek.
2022. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6


Tessék:

[link]

Mondjuk az az ár szerintem nagyon sok érte...

2022. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"This item cannot be shipped to your selected delivery location. Please choose a different delivery location."


Valami reálisabbat.

2022. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#4: Nem fogyhatott azért itthon annyira rosszul a játék, mert akkor a következő részek nem kaptak volna hivatalos magyar feliratot (ha jól emlékszem, a Carbon után a The Run volt az első, ami itthon is csak eredeti nyelven jelent meg).
2022. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Itt van pár fix/mod amelyek segítségedre lehetnek. Ha lentebb görgetsz, többet is találsz:


[link]

2022. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!