Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Euro Truck Simulator 2...

Az Euro Truck Simulator 2 vagy az American Truck Simulator játékot kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
Melyiknek mik az előnyei, hátrányai a másikkal szemben? Esetleg párhuzamosan játszatok mindkettővel?
2022. dec. 9. 19:01
 1/4 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Amerikaiban változatosabb a táj, van sivatag is, de több a piros lámpa és nekem jobban tetszenek az európai stílusú kamionok.
2022. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak ETS2-vel játszok. Ez is épp elég időrabló nekem.l Sajnos nem engedhetem meg magamnak(idővel) hogy mind a kettőt játsszam. Nekem már így is 2-4 óra 1 fuvar(valós időben mérve, nem játékbeliben) szóval nem fér bele semmiképp hogy még 1x 0ról kezdjem.


Persze ahogy #1 is írta attól is függ hogy EU vagy USA jön be jobban neked. Az biztos hogy USA változatosabb mint az ETS 2.

2023. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ATS szebb és jobb a hangulata szerintem, viszont az ETS 2 volt az első igazi kamionos játékom, ezért nagyon a szívemhez nőtt, szeretek ebben is vezetni. Nem is tudok dönteni... :D
2023. jún. 18. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Vagyok. Ez érthető is. Nálam az is ETS2 mellett szólt hogy anno 1. részt is játszottam, illetve sok-sok éve(jó 15 vagy több xD) King of the Road-ot is játszottam. Szóval számomra egyértelmű volt hogy ETS2. DE lehet 1x majd később beszerzem az ATS-t is. Mivel az amerikai kamionok is érdekelnek. Habár egyenlőre időmbe nem fér bele, majd ha már kb 80%-a meglesz achievmenteknek és kb ugyanennyi százaléka felfedezve a játéknak. :D
2023. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!